حراج! هارد دیسک اینترنال وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD20EZRX

هارد دیسک اینترنال وسترن دیجیتال 2 ترابایت مدل WD20EZRX

موجود / تماس بگیرید

هارد دیسک اینترنال وسترن دیجیتال سبز 2TB WD20EZRX

هارد دیسک های اینترنال سری سبز از هارد دیسک های ارزان و کم مصرف شرکت وسترن دیجیتال یوده و قادرند حجم زیادی از اطلاعات و داده ها را در خود ذخیره نمایند. سایز هد هارد دیسک های سری سبز، 3.5 اینچ و سرعت چرخش آن ها  5400 دور در دقیقه می باشد. هارد دیسک های وسترن سبز با دو رابط SATA II با سرعت 3 گیگابایت بر ثانیه و 6 گیگابایت بر ثانیه تولید می شوند و حافظه های کش در آن ها برابر 16 ، 32 و 64 مگابایت می باشد، البته حافظه کش 16 مگابایت دیگر توسط کمپانی وسترن تولید نمی شود. هارد دیسک 2 ترابایت مدل WD20EZRX نیز یکی از هارد های سری سبز وسترن دیجیتال با رابط SATA 3.0 و حافظه ی کش 64 مگابایت بوده و سرعت چرخش آن 5400 دور در دقیقه است.

کاربرد هارد دیسک وسترن دیجیتال سبز 

هارد دیسک های سری سبز کمپانی وسترن دیجیتال از نظر فضای ذخیره سازی به صورت بهینه طراحی و تولید شده اند. این هارد دیسک ها جزو هارد های کم مصرف، بی صدا و ارزان قیمت بوده و در کاربرد هایی مانند آرشیو و ذخیره کردن صدا، تصویر، موسیقی و فیلم به عنوان هارد ثانویه مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته از هارد ها برای استفاده ی مداوم مناسب نیستند، به همین علت نباید در کار های محاسباتی همراه با پردازش استفاده شوند.

ظرفیت هارد دیسک های سری سبز وسترن دیجیتال 

 هارد دیسک های سری سبز وسترن دیجیتال در ظرفیت های 500 گیگابایت تا 4 ترابایت تولید می شوند. این هارد دیسک ها مصرف برق کمی دارند و چون دارا ی بازه ی گسترده ای از ظرفیت هستند، می توانند نیاز های کاربران زیادی را رفع نمایند. این هارد دیسک ها برای استفاده در منازل و هم چنین شرکت ها بسیار مناسب بوده و با فناوری هایی تولید شده اند که علاوه بر این که مصرف برق کمی دارند، موجب کاهش مصرف انرژی ، بهبود جابجایی داده ها و بالا رفتن ضریب اطمینان شده و بسیار کار آمد و عالی هستند.

  • SATA 3.0
  • 64 مگابایت
  • 5400 دور در دقیقه
  • 2 ترابایت
  • 3.5 اینچ
مــزایا
مــعایب