حراج! هارددیسک وسترن دیجیتال 1 گیگابایت سبز مدل WD10EZRX

هارددیسک وسترن دیجیتال 1ترابایت سبز مدل WD10EZRX

780,000 تومان

هارد دیسک گرین 1 ترابایت مدل WD10EZRX

هارددیسک وسترن دیجیتال 1 گیگابایت سبز مدل WD10EZRX از سری هارد دیسک های گرین (Green) شرکت وسترن دیجیتال است و با اندازه استاندارد 3.5 اینچی مجهز به رابط SATA III می باشد. ظرفیت این هارد دیسک برابر با 1 ترابایت و سرعت چرخش آن 5400 دور در دقیقه است و منظور از سرعت چرخش، میزان سرعت چرخش دیسک است که با واحد دور در دقیقه یا RPM سنجیده می شود و هر چه این سرعت چرخش بیشتر باشد سرعت هارد دیسک نیز بیشتر شده و در نهایت هر چه هارد سریعتر بچرخد زمان تأخیر هم متقابلا کمتر خواهد شد،بعلاوه بافر یا حافظه کش این هارد 64 مگابایت است.


قیمت هارد اینترنال 1 ترابایت وسترن بلو
قیمت هارد اینترنال 1 ترابایت وسترن سبز
قیمت هارد اینترنال 1 ترابایت وسترن بنفش
قیمت هارد اینترنال 500 گیگ وسترن
قیمت هارد لپ تاپ 2 ترابایت
قیمت هارد لپ تاپ 1 ترابایت وسترن
قیمت هارد اینترنال لپ تاپ
قیمت هارد اینترنال 2 ترابایت وسترن بنفشقیمت هارد اینترنال 2 ترابایت

هارد دیسک سری گرین وسترن دیجیتال

هارددیسک وسترن دیجیتال 1 گیگابایت سبز مدل WD10EZRX از نوع هارد دیسک های اینترنال است که سری سبز این نوع هارد دیسک در دسته هارد دیسک های ارزان و کم مصرف شرکت وسترن دیجیتال هستند. این دسته از هارد دیسک ها قادرند حجم زیادی از اطلاعات و داده ها را در خود ذخیره نمایند اما قیمت آن ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. سایز هد هارد دیسک های سری سبز 3.5 اینچ و سرعت چرخش آن ها 5400 دور در دقیقه می باشد.

64 مگابایت بافر هارد دیسک مدل WD10EZRX

سری سبز هارد دیسک های وسترن با دو رابط SATA III با سرعت 3 گیگابایت بر ثانیه و 6 گیگابایت بر ثانیه تولید می شوند. حافظه های کش در این هارد 16، 32 و 64 مگابایت می باشند، البته حافظه کش 16 مگابایت دیگر توسط کمپانی وسترن تولید نمی شود. هارد دیسک وسترن دیجیتال مدل WD10EZRX از بافر (حافظه کش) 64 مگابایتی بهره می برد که باعث می شود بدون تأخیر داده ها را ذخیره کند.

هارد دیسک 1 ترابایت وسترن دیجیتال

ظرفیت هارد دیسک های سری سبز وسترن دیجیتال از 500 گیگابایت تا 4 ترابایت تولید می شوند. این هارد دیسک ها مصرف برق کمی دارند و چون دارای بازه گسترده ای از ظرفیت هستند می توانند نیاز های کاربران زیادی را رفع نمایند، این هارد دیسک ها برای استفاده در منازل و هم چنین شرکت ها بسیار مناسب می باشند. هارد دیسک وسترن دیجیتال مدل WD10EZRX با ظرفیت 1 ترابایت علاوه بر ظرفیت مناسب، مصرف برق کمی دارد و موجب کاهش مصرف انرژی، بهبود جابجایی داده ها و بالا رفتن ضریب اطمینان می شود و بسیار کار آمد و عالی می باشد.

  • کمپانی وسترن دیجیتال
  • SATA 3.0
  • اینترنال 3.5 اینچی
  • 64 مگابایت
  • 1 ترابایت
  • 5400 دور در دقیقه
مــزایا
مــعایب