خرید کارت شبکه HP

1,200,000 تومان

کارت شبکه سرور HP 554FLR-SFP

کارت شبکه سرور HP 554FLR-SFP با سرعت انتقال داده 10 گیگابایت بر ثانیه، اتصال بی سیم و حافظه 128 مگابایت از پردازنده 1 – EMULEX برخوردار بوده و عملکرد Ethernet و iSCSI را برای سرورهایrack HP ProLiant Gen8 فراهم نموده است. با خرید کارت شبکه سرور HP 554FLR-SFP می توانید تعداد آداپتورها و کابل های مورد نیاز، هزینه های عملیاتی را کاهش دهید. کارت شبکه HP 554FLR با 8 لاین (x8) بر اساس استاندارد PCIe v2.0 طراحی شده است. این کارت شبکه با PCI Express سازگار می باشد.پشتیبانی از PXE امکان استفاده خودکار منابع محاسباتی را از راه دور فراهم می کند.

قابلیت Wake-on-LAN

در کنار تمام ویژگی های پیشرفته ای که مشتریان HP ProLiant انتظار دارند، کارت شبکه سرور HP 554FLR-SFP شامل پشتیبانی از محیط (Wake-on-LAN (WOL و اجرای قبل از بوت (PXE) است. علاوه بر این، با پشتیبانی ازJumbo Frames ، Network Fault Tolerance، Load Balancing و قابلیت های مختلف بارگیری از قبیل Segmentation Offload و (Large Send Offload (LSO ارائه می شود که باعث بهبود بیشتر توان در شبکه می شوند. نصب کارت شبکه سرور Hp به راحتی در اسلات های استاندارد انجام می شود.

توان عملیاتی بالا و استفاده بهتر از CPU

کارت شبکه HP 554FLR از استاندارد SR-IOV (مجازی سازی خروجی و ورودی تک رشته) پشتیبانی می کند که عملکرد IO را افزایش می دهد و پیکربندی را در محیط های مجازی ساده می کند. استاندارد SR-IOV هنگام تقسیم منابع شبکه بین چندین ماشین مجازی، سربار CPU را کاهش می دهد و در نتیجه باعث افزایش عملکرد کلی سرور می شود. برای بهبود کلی پاسخ سیستم، کارت شبکه HP 554FLR از تکنیک های استاندارد تخلیه TCP / IP پشتیبانی می کند.

ادغام سرور با کارت شبکه

کارت شبکه HP 554FLR یک راه حل معتبر، آزمایش شده و واجد شرایط است که برای سرورهای HP ProLiant بهینه شده است. HP طیف گسترده ای از درایورهای سیستم عامل اصلی را با مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریت سازمانی مبتنی بر وب از جمله HP Intelligent Provisioning و HP Systems Insight Manager که مدیریت شبکه را ساده می کنند، تأیید می نماید. این روش یک راه حل قوی و قابل اعتماد نسبت به پیشنهادات دیگر فروشندگان ارائه می دهد و یک نقطه تماس برای سرورها و آداپتورهای شبکه آنها برای کاربران فراهم می کند. هرHP 554FLR با مجموعه ای از برنامه های پیکربندی متناسب با سیستم عامل روانه بازار می شود.

  • 128 MB
  • WIRED
  • 10 گیگابایت در ثانیه
  • ETHERNE
  • 2.0
  • 1 – EMULEX
مــزایا
مــعایب