فن سرور HP ML370 G5

480,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

فن سرور HP ML370 G5

فن سرور HP ML370 G5 با شماره قطعه 409421-001 بر اساس طراحی که دارد با سرور ML370 G5 سازگاری و مطابقت دارد. تجهیزات شبکه به ویژه سرورها، در یک محیط نسبتاً کوچک گرمای زیادی تولید می کنند. سرورهای امروزی کوچک تر و پردازنده های سریع تری نسبت به گذشته دارند. از آنجا که بیشتر توان مصرفی این دستگاه ها به صورت گرما در هوا پراکنده می شود، بنابراین به راحتی می توانند ظرفیت خنک سازی یک مرکز داده را تحت فشار قرار دهند. اگر سرورها و سایر تجهیزات شبکه خنک نگه داشته نشوند، مستعد خرابی و کوتاه شدن عمر هستند.بنابراین با استفاده از فن سرور به راحتی می توان از گرم شدن هوای داخل سرور جلوگیری کرده و هوای محیط را تهیه و خنک نمود.

تهویه هوا و خنک سازی سیستم

فن سرور دستگاهی است که وظیفه ی تهویه ی هوا را بر عهده دارد. این دستگاه دارای پره هایی است که با چرخش این پره ها، جریان هوای تمیز را به وجود می آید. فن سرور HP ML370 G5 موجب خنک نگه داشتن هوای سیستم می شود و هوای مطبوع را داخل دستگاه به وجود می آورد. فن سرور با حرکت پره ها مانع از گرم شدن هوای داخل سرور شده و هوای خنک و تمیز داخل سرور ایجاد می کند. فن سرور HP ML370 G5 از جمله قطعات سرور می باشد و به دلیل کیفیت و قیمت مناسب یکی از قطعات پر فروش به حساب می آید که موجب تهویه و خنک شدن  هوای سرور شده و از گرم شدن هوای داخل سرور جلوگیری می کند.

عملکرد صحیح سرور

برای عملکرد صحیح بهتر است با استفاده از فن سرور HP ML370 G5، سرور خنک نگه داشته شود. اگر پردازنده سیستم بیش از حد گرم شود، انواع خطاهای عجیب و غریب ممکن است رخ دهد. به طور معمول برای خنک نگه داشتن اجزا سرور از دستگاه هایی مانند هیت سینک ها heat sinks و فن های پردازنده استفاده می کنند، اما طراحی کیس نیز نقشی حیاتی در تنظیم دمای کلی سرور دارد. با این وجود سرورهای Blade از این قاعده مستثنی هستند. شاسی blade server وظیفه خنک سازی سرورهای blade منفرد را دارد. فن سرور HP ML370 G5 به طور خاص برای خنک نگه داشتن سرور طراحی شده است. جهت استعلام قیمت فن سرور HP ML370 G5 و مشاوره ی فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش فروشگاه اینترنتی دوبرکا در تماس باشید.

  • تعویض در حالت روشن Hot Plug
  • HP ML370 G5 Server
  • 001-409421
مــزایا
مــعایب