خرید رید کنترلر HP 1GB

موجود / تماس بگیرید

رید کنترلر HP 1GB

رید کنترلر اچ پی HP زیر مجموعه Smart Array از نسل رید کنترلر P420/1GB می باشد. رید کنترلر HP با پارت نامبر 631670-B21 دارای رابط میزبان PCI Express 3.0 x8، نوع رابط کنترل کننده Serial ATA/600، نرخ انتقال داده 600 مگابایت بر ثانیه، حجم بافر 1 گیگابایت، سطح رید 0 / 1 / 5 / 10 / 50، حافظه ECC،DDR3،SDRAM و فرم فاکتور Low-Profile Plug-in Card می باشد. رید کنترلر HP قادر به پشتیبانی از درایو 64xLogical بوده و با ظرفیت رم 1GB تولید و عرضه می گردد. وظیفه رید کنترلر این است که از مجموع چند هارد دیسک یک واحد ایجاد می نماید، در واقع با قرار دادن چند هارد دیسک در کنار هم و پیاده سازی RAID همه هارد دیسک های ما به یک واحد تبدیل خواهند شد. اگر برای خرید رید کنترلر HP 1GB نیاز به مشاوره دارید با فروشگاه اینترنتی دوبرکا تماس بگیرید.

سازگار با سرورهای HP

رید کنترلر HP Smart Array P420 مخصوص سرور های اچ پی HP می باشد. رید کنترلر اچ پی HP با پارت نامبر 631670-B21 قادر به انتقال داده ها با سرعت 600 مگابایت بر ثانیه می باشد و از حجم بافر 1 گیگابایت برخوردار است. عملکرد ذخیره سازی و حفاظت از داده ها، برای سرورهای Rock و Tower سری HP Proliant Gen8، یکی از وظایف این رید کنترلر می باشد. یکی دیگر از ویژگی های رید کنترلر HP سازگاری با تمامی مدل های Smart Arrey Controller (کنترل کننده های هوشمند) می باشد که در چنین شرایطی کاربر بدون اینکه با مشکلی رو به رو شود، هر زمان نیاز به افزایش عملکرد، ظرفیت و کارایی را داشته باشد می تواند به راحتی این کار را انجام دهد. با بهره گیری از رید کنترلر HP 1GB حتی نسل های جدید کنترل کننده های هوشمند (Smart Arrey Controller) می توانند فرمت داده نسل های پیشین کنترل کننده های هوشمند را درک کنند.

افزایش امنیت اطلاعات

به منظور ترکیب چندین هارد فیزیکی به صورت یک، دو یا چند درایو از رید استفاده می شود. استفاده از رید کنترلر باعث افزایش کارایی و عملکرد و اطمینان بیشتر به جهت ذخیره سازی داده ها خواهد شد. هم چنین بهره گیری از این تکنولوژی باعث افزایش امنیت و تحمل خطا می گردد. در حقیقت وظیفه رید کنترلر ایجاد و مدیریت آرایه به صورت سخت افزاری می باشد. رید کنترلر قادر به پشتیبانی از هاردهای دارای رابط SAS بوده و در عین حال حافظه کش را پشتیبانی می نماید. با توجه به موارد ذکر شده در نظر داشته باشید که باطری نقش مهمی را در رید کنترلرها ایفا می کند. رید کنترلر HP رید کنترلر سرور اچ پی HP مدل Smart Array P420/1GB با سطح رید 0 / 1 / 5 / 10 / 50 تولید شده و در فروشگاه اینترنتی دوبرکا با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم به فروش می رسد.

  • 600 مگابایت بر ثانیه
  • ECC،DDR3،SDRAM
  • PCI Express 3.0
  • 631670-B21
  • Low-Profile Plug-in Card
  • Serial ATA/600
  • 1GB
  • سطح 0 / 1 / 5 / 10 / 50
مــزایا
مــعایب