هیت سینک سرور HP DL360 G10

1,000,000 تومان

هیت سینک سرور HP

هیت سینک یا Heat Sink قطعه ای خنک کننده است که از دو عبارت Heat به معنای حرارت و Sink به معنای پایین آورنده تشکیل شده است. با این که هیت سینک در دسته خنک کننده ها قرار می گیرد اما ساختار آن با سایر خنک کننده ها کاملا متفاوت است. به عنوان مثال دارای پره های خنک کننده نمی باشد. این قطعه از آلیاژ آلومینیوم یا مس ساخته می شود، از این رو به راحتی می تواند گرما را انتقال دهد. 

مشخصات هیت سینک سرور HP DL360 G10

هیت سینک DL360 G10 از چندین تیغه فلزی تشکیل شده است که دارای ضخامت بسیار کمی هستند و در کنار یکدیگر به یک صفحه بزرگ وصل شده اند. این قطعه در ابتدا به پردازنده وصل می شود و سپس حرارت تولید شده توسط پردازنده را از طریق شیارهای خود خارج می نماید. هیت سینک سرور HP DL360 G10 یکی از بهترین محصولات موجود در بازار می باشد که در مقایسه با همتای خود در نسل G9، توانایی بالاتری دارد، چون از نظر حجمی بزرگتر بوده و راحت تر می تواند گرما را از خود عبور دهد. 

مشخصات فنی هیت سینک DL360 G10

  • برند: HP
  • سرورهای سازگار: HP ProLiant DL360 G10
  • نوع قطعه: هیت سینک

# برچسب ها: 

کاربرد هیت سینک، هیت سینک آلومینیومی، هیت سینک سرور، هیت سینک cpu، خرید heat sink، فروش heatsink، خرید هیت سینک قوی، خرید هیت سینک بزرگ، قیمت هیت سینک cpu، انواع هیت سینک، فن و هیت سینک، خرید هیت سینک

  • HP
  • HP ProLiant DL360 G10
مــزایا
مــعایب

مناسبه. گرما خیلی خیلی خوب جذب میکنه

قیمت مناسب نسبت به سایتای دیگه