خرید کابل HP EXTERNAL MINI SAS 4M CABLE

موجود / تماس بگیرید

کابل HP MINI SAS 4M

کابل HP EXTERNAL MINI SAS از جنس مس، اتصال کانکتور (pin 4x Mini-SAS (SFF-8088-26 و با متراژ 4 متر تولید می شود. کابل ها و آداپتورهای SAS دارای کیفیت بالا، سرعت 3 گیگابیت بر ثانیه یا 6 گیگابیت بر ثانیه در طول سال های زیادی که تولید و فروش آنها انجام شده است، دارای گواهینامه معتبر واثبات شده می باشند.این کابل از کیفیت ساخت فوق العاده عالی و بدنه ی بسیار مقاوم و مستحکم برخوردار است. با توجه به کیفیت ساخت خوبی که دارد، کاربران بسیاری آن را برای استفاده انتخاب می کنند. کابل مینی SAS با طول 4 متر در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به فروش می رسد.

کابل مبدل مینی SAS با کیفیت عالی

کابل HP EXTERNAL MINI SAS با متراژ 4 متر قادر است داده ها را با سرعت 3.0/ 6.0 گیگابیت در ثانیه منتقل نماید. کابل مبدل مینی SAS از جمله قطعات سرور می باشد که کاربرد بسیار زیادی دارد. این کابل با پارت نامبر 432238-B21 با وزن 0.45 گرم و در ابعاد 25*250*215 میلی متر تولید شده است و در بازار تجهیزات سرور با کیفیت ساخت عالی و مقاومت و استحکام بالا به فروش می رسد و مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد. کابل HP EXTERNAL MINI SAS یک پروتکل سریال به نقطه است که داده ها را به دستگاه های ذخیره سازی رایانه مانند درایوهای دیسک سخت و درایوهای نوار منتقل می کند.

برخورداری از قابلیت انتقال داده ها

کابل SAS جایگزین فناوری قدیمی Parallel SCSI شده است، که اولین بار در اواسط دهه 1980 ظاهر شد. کابل مینی SAS، مانند نسخه قبلی خود، از مجموعه دستورات استاندارد SCSI استفاده می کند. لازم به ذکر است که کابل مبدل مینی SAS با سرعت 3.0/ 6.0 گیگابیت در ثانیه قادر به انتقال داده ها می باشد. کابل SAS با طول کابل 4 متر و اتصال کانکتور (pin 4x Mini-SAS (SFF-8088-26 در بازار عرضه شده و از جنس مس بهره می برد. کابل SAS از قطعات پرکاربرد سرور بوده و دارای دو سر اتصال با 26 پین SFF-8088 می باشد.

پروتکل حمل و نقل SAS

استاندارد Serial Attached SCSI چندین لایه کاربرد، حمل و نقل، پورت، پیوند، PHY و فیزیکی را تعریف می کند. Serial Attached SCSI شامل پروتکل SCSI سریال (SSP) - برای ارتباط سطح فرمان با دستگاه های SCSI، پروتکل تونل زنی ATA  (STP) - برای ارتباط سطح فرمان با دستگاه های SATA و پروتکل مدیریت سریال (SMP) - برای مدیریت ساختار SAS می باشد. علاوه بر این ، SCSI Express از زیرساخت PCI Express برای هدایت استفاده می کند.

  • 0.45 گرم
  • 215x250x52 میلیمتر
  • مس
  • 4x26-PIN SFF-8088
  • 3.0/6.0 گیگابیت در ثانیه
  • 432238-B21
مــزایا
مــعایب