ایستگاه کاری (کیس رندرینگ) HP Workstation Z800

موجود / تماس بگیرید

ورک استیشن قدرتمند HP

کامپیوترهای ورک استیشن (Workstation) بر خلاف کامپیوترهای معمولی قابلیت پشتیبانی از دو پردازنده و پردازنده‌های سری زئون اینتل را دارند که برای کارایی بالاتر و کاربری حرفه ای تر تولید می شود. یکی از این سیستم های بسیار قدرتمند مدل HP Z800 Workstation می باشد که از یک عدد کارت گرافیک Nvidia Quadro 400 که مناسب طراحی و کد می باشد استفاده می‌کند، شما می توانید از این سیستم برای ادیت فیلم های سینمایی، ویدئو کلیپ با افکت های سنگین، جلوه ویژه و 3 بعدی و … استفاده کنید. پردازنده های موجود در کیس رندرینگ HP Workstation Z800 دو تا پردازنده Intel Xeon Quad Core E5620 2.4GHz می باشد، بعلاوه از حافظه رم 96GB DDR3 و دو عدد هارد SSD با ظرفیت 480 گیگابایت برخوردار بوده که این نشان از قدرت بالای این کیس رندرینگ است.

پشتیبانی از 2 هارد SSD با ظرفیت 960 گیگ

HP Z800 به منظور بهینه سازی نحوه کار پردازنده ها، حافظه، گرافیک و سیستم عامل برای ارائه قدرت محاسباتی عظیم طراحی شده است و یک گزینه عالی برای محیط کسب و کار یا دفتر کار شما خواهد بود. پردازنده بکار برده شده در این کیس رندرینگ Intel Xeon E5620 Quad 2.4GHz می باشد و از دو عدد پردازنده اینتل با تعداد 8 هسته بهره می برد، بعلاوه نوع حافظه بکار برده شده در HP Workstation Z800 از نوع DDR3 با حداکثر ظرفیت 96 گیگابایت است. در این ورک استیشن به دلیل پشتیبانی از 2 هارد SSD با ظرفیت 480 گیگابایت (ظرفیت کل برابر 960 گیگابایت است) سیستم می‌تواند بدون Downtime و وقفه به کار خود ادامه دهد.

کارت گرافیک Nvidia Quadro 400

شرکت HP با ارائه سری Z ورک استشن با ترکیب دو چیپ گرافیکی باعث شده تا قدرت بسیاری در پردازش‌های گرافیکی در اختیار کاربر قرار گیرد که برای تولید محتوای واقعیت مجازی به چنین قدرت پردازشی بالایی نیاز است. همچنین با بکارگیری کارت گرافیک Nvidia Quadro باعث شده تا عناصر گرافیکی با سرعت و روانی هرچه تمام‌تر اجرا شوند و تجربه ای لذت بخش را برای افرادی کار گیمینگ به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، کسانی که از نرم افزارهای سه بعدی سازی و مهندسی مانند CAD و Maya و 3D Max و... استفاده می‌کنند، گرافیست‌هایی که رندرینگ و ادیت تصویر و مدیا را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، به ارمغان آورد. کیس رندرینگ HP Workstation Z800 برای دوست داران کارهای گرافیکی و بازی ها با دارا بودن دو عدد پردازنده سری زئون و رم های قدرتمند سروری و کارت گرافیک Nvidia Quadro 400 بسیار مناسب است، بعلاوه سیستم عامل پیش فرض این کیس رندرینگ Genuine Windows 10 Pro 64-bit می باشد.

  • Z800
  • HP
  • Intel Xeon E5620 Quad 2.4GHz
  • 96GB DDR3 Ram Memory
  • DDR3
  • Hard Drive 1: 480GB SSD (Solid State Drive) Hard Drive 2: 480GB SSD (Solid State Drive)
  • Nvidia Quadro 400
  • 2x Intel Processors (8 Cores Total)
  • Genuine Windows 10 Pro 64-bit
مــزایا
مــعایب