خرید کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port 554FLR-SFP+

1,200,000 تومان

کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port

کارت شبکه HPE Ethernet +530FLR-SFP دارای دو عدد پورت پرسرعت 10GB، تحت لیسانس QLogic در سطح PCI2.0 می باشد. این کارت شبکه به گونه ای طراحی شده است که با سرورهای نسل Gen9 و Gen8 سازگار است. این کارت شبکه قابلیت پوشش فاصله 100 متری با استفاده از کابل CAT 6A UTP را دارد. با در نظر گرفتن موارد ذکر شده کارت شبکه HPE Ethernet +530FLR-SFP مناسب سرورهای مجازی و پردازش ابری خواهد بود. هم چنین این کارت شبکه توسط برند HPE طراحی و تولید می شود، بنابراین با سرورهای HP سازگار است.

بهینه برای مجازی سازی

کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port از مجازی سازی ورودی و خروجی و مایکروسافت VMQ به منظور کمک به عملکرد نیازهای بهم پیوسته در جریان کارهای مجازی پشتیبانی می کند. علاوه بر موارد ذکر شده این کارت شبکه از تکنیک های استاندارد بارگیری TCP/IP پشتیبانی می نماید. این کارت شبکه با بهره گیری از تراشه 10 گیگابایتی تک تراشه QLogic در یک فاکتور فرم flexLOM برای سروهای HP طراحی و تولید شده است. در صورتی که به پهنای باند بیشتری نیاز دارید این کارت شبکه این امکان را برای شما فراهم می کند. در حقیقت کارت شبکه HPE +530FLR-SFP با توان کل 20 گیگابایت، قابلیت فوق العاده ای در سرور شما ایجاد می کند. آداپتور HPE از فریم های jumbo پشتیبانی می کند. با استفاده از فریم های jumbo، شبکه ها می توانند عملکرد توان بالا و بهبود بهره وری پردازنده را به دست آورند. این ویژگی ها مخصوصا برای انتقال پایگاه داده و عملیات پشتیبان گیری نوار مفید است.

ارائه عملکرد فوق العاده

کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه را برای شبکه ارائه می دهد. در این صورت کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port دارای دو اتصال 1GbE PCIe Gen 2.1 است که کارایی بالا و طراحی کم هزینه، کم مصرف و بدون هالوژن (halogen-free) را ارائه می نماید. از ویژگی های این کارت شبکه می توان به ارائه عملکرد شبکه مورد نیاز برای بهبود زمان پاسخ و کاهش برهان هایی که بر عملکرد بعدی مراکز انتقال داده تاثیر می گذارد، اشاره نمود. هم چنین کارت شبکه HP پشتیبانی از انواع مختلف گروه بندی ها را فراهم می کند تا مدیران فناوری اطلاعات را قادر به بهینه سازی، بهبود عملکرد و کمک به کاهش هزینه ها نماید. اگر قصد خرید کارت شبکه HPE Ethernet 10Gb 2-port را دارید می توانید از طریق شماره تماس های موجود در وب سایت دوبرکا برای دریافت مشاوره با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • NETWORK ADAPTER - 2 PORTS
  • 10 گیگابایت بر ثانیه
  • 684213-B21
  • PLUG-IN CARD
  • PCI Express 2.0 x8
  • 128 مگابایت
  • 1X FLEXIBLELOM
  • WIRED
  • 1Emulex
مــزایا
مــعایب