مادربرد سرور اچ پی DL360 G7 641250-001

2,500,000 تومان

مادربرد سرور HP DL360 G7 641250-001

مادربرد (به عنوان اجزاء اصلی یک کامپیوتر) همه اجزای سیستم را به هم متصل می کند و به آن ها امکان تعامل می دهد. مادربرد همچنین ویژگی های اصلی سیستم را تعیین می کند و بر انتخاب پردازنده cpu، حافظه RAM شما تأثیر می گذارد. انواع مادربرد توسط کمپانی HP برای برنامه های مختلف طراحی و تولید شده اند، اما تمرکز ما در اینجا مادربرد طراحی شده برای سیستم های سرور خواهد بود. مادربرد سرور اچ پیDL360 G7  با پارت نامبر 641250-001 مناسب سرور می باشد. سرور نوعی رایانه است که از طریق شبکه با رایانه های دیگر هماهنگ و کار می کند.

کنترل و پشتیبانی واحد پردازش مرکزی (CPU)

مادربرد سرور اچ پی DL360 G7 641250-00، که به عنوان برد اصلی، برد چند پردازنده یا برد سیستم نیز شناخته می شود، میزبان ویژگی های حیاتی یک سیستم محاسباتی و طراحی است. این مشخصات شامل ظرفیت حافظه، سرعت پردازنده و عملکرد می باشد. تفاوت آن با یک مادربرد رایانه رومیزی یا خانگی معمول در این است که دارای ویژگی هایی است که می تواند شبکه ای از رایانه ها را هماهنگ کند. مادربرد سرور با رایانه های دیگر از طریق شبکه ارتباط برقرار می کند و این امکان را برای تعامل فراهم می کند. اجزای بی شماری وجود دارد که یک مادربرد سرور را تشکیل می دهند و بسیاری از اینها را می توان برای افزودن و کاهش عملکرد سرور شما تغییر داد. در مورد پشتیبانی از پردازنده دو نگرانی وجود دارد : نوع و تعداد پردازنده. به عنوان برای مادربردهای پلتفرم AMD و Intel، به ترتیب فقط با پردازنده های AMD یا Intel سازگارهستند ، به علاوه سوکت مناسب CPU برای نصب مادربرد لازم است.

افزایش عملکرد سرور

 به مادربرد سرور اچ پی DL360 G7 641250-001 نیازی به رابط GUI ، آداپتورهای تصویری گران قیمت، رابط صوتی یا سایر وسایل جانبی ندارد. آنچه مادربرد سرور به آن نیاز دارد منبع تغذیه قابل اعتماد یا UPS و فن، یک گذرگاه پرسرعت و رابط های ورودی / خروجی است. یک سرور باید از چندین کاربر پشتیبانی کند. همانطور که می دانیم، یک سرور می تواند یک وب سرور، پایگاه داده، محتوا یا سرور برنامه باشد. اگر یک سرور دارای چندین هسته با قابلیت چند رشته ای فعال باشد، بار کاری پردازنده، حافظه RAM و رابط ورودی / خروجی به طور چشمگیری افزایش می یابد. این بدان معنی است که هر دو گذرگاه پشتی (BSB) و جلو (FSB) باید بسیار سریع باشند. بنابراین، اگر یک سرور دارای چندین هسته و چندین سوکت است، مادربرد سرور باید از سرعت گذرگاه کافی برخوردار باشد. مادربرد شامل اجزای مختلفی است که قابلیت های آن را تعریف می کند.

نگهداری و محاسبه زمان و تاریخ سیستم

انتخاب مادربردی که برای تمام نیازهای شما مناسب باشد می تواند یک فرآیند پیچیده باشد. با افزایش قدرت و حافظه سرور، مادربرد سرور باید دارای تعداد اسلات متناظر برای گسترش و تثبیت سیستم باشد، جای هیچ گونه نگرانی نیست مادربرد سرور اچ پی DL360 G7 641250-001 گزینه های زیادی برای تحقق این هدف دارند. انتخاب از بین گزینه های مادربرد سرور بسیار دشوار است، اما می توان قدرت و سرعت نسبی مورد نیاز سیستم را تعیین کنید و متناسب با آن مادربرد مورد نیاز را خریداری نمایید. مادربرد سرور اچ پی DL360 G7 641250-001 دارای یک باتری به نام بایوس است که وظیفه تغذیه مادربرد برای نگهداری و محاسبه زمان و تاریخ سیستم، در مدتی که سیستم خاموش است را دارد.

 

  • سازگار با سرور hp
  • 641250-001
مــزایا
مــعایب