ریل کیت اچ پی DL60 / DL160 / DL360p SFF G8 / G9

1,980,000 تومان

ریل کیت سرور اچ پی Hp Rail Kit

ریل کیت سرور اچ پی Hp Rail Kit با پارت نامبر  714511-001 / 728437-001، تولید شرکت Hp قابلیت نصب روی سرور های G8 و  HP G9 را دارد. ریل کیت Hp از متعلقات رک به شمار می رود. رک محفظه ای از جنس فلز می باشد که سرور، سوئیچ و غیره داخل آن قرار می گیرند. برای سنجش ارتفاع این محفظه ی فلزی از واحد یونیت استفاده می شود. ریل کیت ها با جای دادن سرور ها درون خود باعث می شوند تا کاربر به راحتی بتواند سیستم مورد نیاز خود را سرویس دهی نماید. در واقع یکی از پرکاربرد ترین قطعات سرور، رک می باشد که یکی از قطعات گران قیمت نیز به شمار می رود. پس باید در انتخاب آن دقت کامل را به خرج دهید تا دچار مشکل نشوید.

سازگار با سرورهای Hp

ریل کیت سرور از دو تیغه فلزی تشکیل شده که داخل رک بسته می شوند، سپس سرور به صورت کشویی در داخل رک جایگذای می شود. ریل کیت سرور اچ پی Hp Rail Kit با سروهای نسل 8 و نسل 9 بسیار سازگار است. به عنوان مثال استاندارد سرورهای DL360 G8، ریل کیت DL360 G8 می باشد. ریل کیت سرور در حقیقت از اجزاء اصلی قفسه سرور محسوب می شود. میزان ارتفاع آن حدودا 2 یونیت است و دارای یک بازوی انتقال کابل می باشد. به طور کلی ریل کیت ها به دو صورت ثابت و کشویی تولید می شوند. ریل کیت های کشویی این امکان را برای شما فراهم می کنند که به طور کامل سیستم را از رک خارج کنید. ریل کیت های ثابت مانند ریل کیت کشویی امکان سرویس دهی راحت را فراهم نمی کند. در عین حال نسبت به سایر رک ها از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است.

امکان سرویس دهی سرور  

با خرید ریل کیت سرور اچ پی Hp به راحتی می توانید سرور مورد نظر را در جای خود قرار دهید و با توجه به نوع ریل خریداری شده امکان سرویس دهی سرور برای شما فراهم خواهد شد و در نهایت یک ساختار کارآمد و دسترسی راحت به سرور خواهید داشت. ریل کیت اچ پی DL60 / DL160 / DL360p SFF Gen8 / Gen9 قابل نصب روی سرور های G8 و G9 می باشد. لازم به ذکر است که ریل کیت ها از جمله قطعات گران قیمت سرور و کامپیوتر می باشند، بنابراین توصیه می کنم قبل از این که اقدام به خرید ریل کیت سرور نمایید اطلاعاتی را در این رابطه به دست آورید. دقت در خرید ریل کیت باعث صرفه جویی در هزینه های اولیه می شود. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت دوبرکا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • 714511-001 / 728437-001
مــزایا
مــعایب