خرید رایزر دوم HP DL380p Gen10 – PCI riser cage

موجود / تماس بگیرید

رایزر سرور HP DL380 G9

رایزر دوم HP Secondary Riser For DL380 G9 با کد فنی 875056-001 شناخته شده است. رایزر سرور برای نصب بر روی سرورهای برند HPE مناسب می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به HP Riser DL380 G9 اشاره نمود. به طور معمول مدیران شبکه و IT که قصد نصب کارت های توسعه جدید بر روی سرورهای HP را دارند، باید کارت رایزر دوم را تهیه کنند. با نصب رایزر دوم HP DL380 G9 امکان نصب کارت گرافیک، کارت شبکه، کارت NVME و... برای شما فراهم خواهد شد.این کارت رایزر، دارای دو اسلات 16x و یک اسلات 8x می باشد. توجه داشته باشید که در سرورهای HP، خروجی به کارت را در رایزر داریم اما کابل روی سرور موجود نمی باشد.

سرعت بالای انتقال اطلاعات

رایزر کارت دوم PCI Express یک رابط اتصال باس است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و عمدتا در سیستم عامل های سرور استفاده می شود. همچنین با افزودن دستگاه های ذخیره سازی NVMe به اکوسیستم رایزر کارت دوم PCIe، به طور فزاینده ای به عنوان یک راه حل اتصال ذخیره سازی نیز استفاده می شود. رایزر کارت دوم  PCIe در حال حاضر از سرعت انتقال اطلاعات 8GT / s توان در هر PCIe Lane با خطوط ارتباطی تا حداکثر سرعت انتقال اطلاعات 16GT / s پشتیبانی می کند. در حقیقت PCI Express یک اتصال سریال است که بیشتر شبیه یک شبکه است تا یک گذرگاه. رایزر کارت دوم دارای یک سوئیچ است که چندین اتصال را کنترل می کند. این اتصالات از طریق سوئیچ از بین می روند و مستقیماً به دستگاه هایی که داده ها باید در آن قرار بگیرند منتقل می شوند. هر دستگاه اتصال اختصاصی خاص خود را دارد. در نهایت سرعت انتقال اطلاعات در x16 و x8  بیشتر می باشد.

افزایش تعداد اسلات در مادربرد

برای افزایش تعداد اسلات در مادربردهایی که اسلات کمتری دارند می توان از رایزر کارت یا کارت PCI Express استفاده کرد، بدین صورت که رایزر دوم HP DL380 G9 را روی مادربرد قرار داده و تعداد اسلات های آن را افزایش می دهیم. سرعت ها در PCI-e، بر حسب تعداد تراکنش هایی بیان می شود که در یک ثانیه صورت می گیرد. به عنوان مثال در نسخه اول 2.5 میلیارد نقل و انتقال در یک ثانیه انجام می پذیرد. نوع انکدینگ بیانگر این است که سرعت بر حسب بایت بر ثانیه چقدر می باشد. کارت رایزر ها نیز جزیی از قطعات سرور می باشند. برای خرید رایزر کارت باید به اندازه فیزیکی PCIe، تعداد Lane ها در اسلات افزونه PCIe، نسل و نسخه تکنولوژی PCIe توجه کنید. رایزر دوم HP Secondary Riser For DL380 G9 در بازار تجهیزات سرور به فروش می رسد. برای اخذ مشاوره ی رایگان و همچنین خرید رایزر دوم HP DL380p Gen10 – PCI riser cage با فروشگاه اینترنتی دوبرکا در تماس باشید.

  • DL380p Gen10
  • 001-875056
مــزایا
مــعایب