فن سرور اچ پی DL320 G5

480,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

فن سرور DL320 G5

فن سرور DL320 G5 با پارت نامبر 432933-001 ساخت شرکت HP مختص سرور DL320 G5 طراحی و تولید می گردد. این فن با سرور DL320 G5 سازگار می باشد و به دلیل کیفیت و قیمت مناسب یکی از قطعات پرفروش به حساب می آید. فن سرور HP موجب تهویه و خنک شدن هوای سرور شده و از گرم شدن هوای داخل سرور جلوگیری می کند. فن سرور DL320 G5 در خنک کردن سرور و حذف گرما و رطوبت از داخل سرور توانایی بسیار بالایی دارد و از جمله قطعات کاربردی و مهم سرور محسوب می شود. با خرید فن سرور DL320 G5 هوای داخل سرور همیشه تازه خواهد ماند.

سازگار با سرور

فن سرور DL320 G5 توسط شرکت HP مختص سرور DL320 G5 تولید و طراحی شده است و قابل نصب و استفاده بر روی این مدل سرور می باشد. به طور معمول بسیاری از سرورهای برند HP از فن هایی که Hot-Plug هستند استفاده می کنند. منظور از Hot-Plug این است که برای نصب و حذف فن نیازی به خاموش نمودن سرور نخواهید داشت. Hot-Plug بودن فن سرور DL320 G5 از مزایای آن محسوب می شود. این فن ها با کارایی بالا وظیفه خنک کردن سرور را بر عهده دارند. در مدل های High Performance سرعت گردش فن بر حسب بار روی سرور تنظیم می شوند. توجه داشته باشید که طراحی و شکل ظاهری فن به گونه ای است که تجهیزات داخل سرور با پره های آن برخورد نکند. فن سرور DL320 G5 در سرور بسیار کاربردی بوده و دارای سنسور کنترل میزان حرارت می باشد.

فن خنک کننده سرور

فن سرور DL320 G5 وظیفه ی تهویه ی هوا را بر عهده دارد. این دستگاه دارای پره هایی است که با چرخش این پره ها هوای تازه ایجاد شده و جریان هوای تمیز را به وجود می آورد. این قطعه موجب خنک نگه داشتن هوای سیستم می شود و هوای مطبوع را داخل دستگاه به وجود می آورد. فن سرور با حرکت پره ها مانع از گرم شدن هوای داخل سرور شده و هوای خنک و تمیز داخل سرور ایجاد می کند. این دستگاه از قطعات سرور می باشد. در نظر داشته باشید برای طولانی تر شدن عمر سرور و تجهیزات داخلی آن، باید فن هوای گرم داخل سرور را به بیرون از شاسی سرور منتقل کند. در انتخاب و خرید فن دو فاکتور را در نظر داشته باشید، پارامتر اول فشاری است که باید توسط فن تامین شود و پارامتر دوم دبی هوایی است که فن باید جابه جا کند. جهت استعلام قیمت همکاری و مشاوره ی فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید.

  • DL320 G5
  • 001-432933
  • DL320 G5
مــزایا
  • سازگار با سرور
  • قیمت مناسب
  • کیفیت عالی
مــعایب