خرید کش سرور HP 512gb

2,000,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

خرید کش سرور HP 512gb

قیمت کش سرور HP 512gb

کش سرور نوعی سرویس شبکه است که محتوای اینترنت و صفحات وب را به صورت محلی ذخیره می کند. این کار با قرار دادن اطلاعاتی که قبلاً به صورت آنلاین در حافظه موقت به نام cache درخواست شده بود، انجام می شود. حافظه پنهان سرور سرعت دسترسی به اطلاعات وب را افزایش می دهد در حالی که تقاضای پهنای باند مورد استفاده توسط یک شرکت را کاهش می دهد. حافظه پنهان همچنین تضمین می کند که کاربران می توانند در حالت آفلاین به محتوای وب از جمله پرونده های رسانه دسترسی داشته باشند. از کش سرور نیز به عنوان پروکسی سرور استفاده می شود. این کار به این دلیل انجام می شود که دیوار آتش از منابع سازمان محافظت می کند.

ذخیره سازی موقت فایل ها

حافظه کش سرور با ذخیره سازی فایل، ترافیک شبکه را کاهش می دهند و دسترسی به فایل درخواست شده را سرعت می بخشند. در حقیقت صفحات وب در حافظه پنهان سرور ذخیره می شوند. اگر کاربری صفحه ای را که اخیراً در حافظه پنهان ذخیره شده است درخواست کند، این صفحه به جای اینترنت از کش سرور بازیابی می شود. بنابراین کش سرور با ذخیره سازی صفحات وب، باعث کاهش ترافیک و ازدحام پیوندهای WAN می گردد، با این کار در اتصال شبکه گسترده (WAN) بین شبکه شرکت و ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما صرفه جویی می شود. از موارد استفاده از کش سرور، در یک محیط سازمانی است که در آن صدها یا هزاران رایانه وجود دارد که باید نرم افزار خود را به روز کنند. به جای اینکه همه آنها درخواست به روزرسانی از اینترنت را داشته باشند، می توان داده ها را در کش سرور ذخیره کرد و سپس به صورت محلی سرویس دهی کرد، پس از صرفه جویی در پهنای باند و زمان، سرعت شبکه محلی بیشتر از اتصال به اینترنت خواهد بود.

افزایش سرعت بازیابی اطلاعات با کش سرور اچ پی

کش سرور برای سرعت بخشیدن به دسترسی کاربران به محتوای وب در اینترنت از طریق ذخیره صفحات وب که بیشترین درخواست کاربران را دارند، استفاده می شود. به طور کلی، داده های موجود در حافظه پنهان در سخت افزار دسترسی سریع مانند حافظه RAM (حافظه دسترسی تصادفی) ذخیره می شوند. هدف اصلی حافظه پنهان افزایش سرعت بازیابی اطلاعات با حذف نیاز به دسترسی به لایه های ذخیره سازی اساسی است که می تواند روند کار را کند تر کند. با حافظه ذخیره سازی سرعت، حافظه نهان به طور موقت یک زیر مجموعه از داده را به جای کل پایگاه داده از داده های کامل ذخیره می کند. حافظه کش را می توان از طریق سطوح مختلف فناوری، از جمله در سیستم عامل ها، لایه های شبکه مانند CDN (شبکه های تحویل محتوا) و DNS، پایگاه داده و برنامه های وب، اعمال و استفاده کرد. کش سرور نیز یکی از قطعات کاربردی سرور می باشد که در بازار تجهیزات سرور به فروش می رسد. کش سرورhp  با پارت نامبر ۴۶۲۹۷۵-۰۰۱ به بازار عرضه شده و دارای کیفیت ساخت عالی و قیمت مناسب می باشد، به همین دلیل می توان این کش سرور HP  را در دسته محصولات پرفروش و محبوب در بین کاربران قرار داد. اگر برای خرید کش سرور اچ پی HP نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان شرکت دوبرکا در تماس باشید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

  • ۵۱۲ MB
  • 001-462975
مــزایا
مــعایب