گوشی آی پی فون سیسکو CP-7940G

600,000 تومان

توضیحات تلفن IP سیسکو مدل CP-7940G

آی پی فون 7940G یک تلفن آی پی مناسب برای ادارات و دفاتر می باشد که از 2 کلید قابل برنامه ریزی،  اسپیکر با کیفیت بالا، کنترل صدا، 4 نرم کلید پویا برای راهنمایی کاربران در میان تماس هایشان بهره می برد. هم چنین دارای پورت اتصال سوئیچ، PC، هدست و module expansion می باشد. این گوشی به نمایشگر بزرگ پیکسلی 7940G نیز مجهز شده است که می تواند اطلاعاتی مانند تاریخ و زمان تماس و نیز نام و شماره تماس گیرنده را نشان دهد. برای اطلاع از قیمت این محصول، با کارشناسان فنی شرکت دوبرکا با شماره تلفن های 02191326574 و 02191326594 در تماس باشید.

تلفن تحت شبکه سیسکو مدل CP-7940G

تلفن آی پی سیسکو مدل 7940G علاوه بر این که می تواند از  پروتکل اختصاصی شرکت سیسکو به نام SCCP پشتیبانی کند، قادر به پشتیبانی از پروتکل Sip نیز می باشد، از این رو می توان از تلفن های سیسکو در شبکه هایی که فاقد مدیریت تماس سیسکو (Cisco call manager) هستند نیز استفاده نمود و با صرف هزینه های بسیار کمتر از کیفیت و کارایی این تلفن ها بهره مند شد. با تغییر سیستم عامل (firmware) آی پی فون  7940 می توان قابلیت پشتیانی از پروتکل Sip را به آن اضافه کرد. از قابلیت های دیگر این آی پی فون، امکان اتصال هدست های بی سیم و با سیم با رابط  RJ9  به آن است. 

مشخصات فنی گوشی آی پی فون سیسکو CP-7940G

  • آی پی فون سیسکو مناسب برای ادارات دولتی و شرکت های خصوصی
  • پشتیبانی از پروتکل های MGCP, SCCP, SIP
  • دارای نمایشگر پیکسلی بزرگ
  • دارای دو دکمه قابل برنامه ریزی
  • دارای اسپیکر دوبلکس با کیفیت بالا
  • دسترسی آسان و سر راست به اطلاعات تماس، برنامه ها و مشخصات تلفن
  • دارای پورت اتصال هدست
  • دارای پایه قابل تنظیم

گوشی ویپ cisco، ویپ سیسکو، سیستم IP Telephony، فروش تلفن ip، فروش ای پی تلفن، فروش تلفن ای پی سیسکو، فروش تجهیزات ویپ سیسکو، قیمت گوشی ای پی فون سیسکو، فروش تجهیزات ویپ cisco، خرید تلفن سیسکو، فروش تجهیزات voip cisco، فروش تجهیزات ویپ، تلفن سیسکو، فروش تجهیزات voip، فروش سیستم ویپ، سیستم ویپ، تلفن ویپ سیسکو، سیسکو VoIP، فروش Voip، فروش ویپ، فروش تلفن IP، تلفن سیسکو، فروش تلفن سیسکو، فروش تلفن cisco، ای پی فون سیسکو، گوشی تحت وب سیسکو، تلفن ip سیسکو، ای پی فون سیسکو، خرید تلفن سیسکو، آی پی فون سیسکو، گوشی های تحت شبکه سیسکو

مــزایا
مــعایب