حراج! اینورتر ماشین لاولی Lovely 120Watt

اینورتر ماشین لاولی Lovely 120Watt

1,950,000 تومان

اینورتر ماشین Lovely 120W

اینورتر ماشین لاولی Lovely 120Watt

اینورتر ماشین Lovely 120W باعث تبدیل برق 12 ولت به 220 ولت می گردد و در نهایت شما می توانید در خودروی خود یک پریز برق داشته باشید. اینورتر ماشین Lovely از توان 120 وات و  محافظت ورودی و خروجی برخوردار است. ولتاژ ورودی اینورتر Lovely 12 ولت و ولتاژ خروجی آن 220 ولت می باشد. از اینورتر ماشین Lovely 120W می توانید برای شارژ موبایل، دوربین عکاسی و روشن کردن مودم های وایمکس، دستگاه های کارتخوان و همچنین برای روشنایی از لامپ های کم مصرف 220 ولت در مسافرت ها و کمپ ها استفاده نمایید. به طور کلی هر دستگاه الکترونیکی که به ورودی AC نیاز دارد اینورتر را فراخوانی می کند.

مناسب برای انواع خودرو

اینورتر ماشین لاولی Lovely 120W برای تمامی ماشین ها مناسب می باشد. ولتاژ ورودی این دستگاه 12 ولت و ولتاژ خروجی آن 220 ولت است. در صورت برعکس زدن سیم های باطری یا برخورد سیم های خروجی 220 ولت دستگاه نمی سوزد چرا که داخل دستگاه یک سوئیچ وجود دارد که جریان برق را قطع می کند  و مانع از سوختن اینورتر می شود. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که انواع اینورتر خودرو چه مشخصاتی دارد؟ دستگاه های مبدل انواع گوناگونی دارند که با توجه به نیاز مصرف کننده، توان خروجی، کیفیت ساخت و… انتخاب می شوند. توان های عرضه شده از این دستگاه به طور معمول 100، 150، 300، 500، 1000، 1500 و 2000 وات می باشند. در واقع توانایی اینورتر ها معمولا یک دوم میزانی است که روی آن ها درج می شود بنابراین با توجه به نوع مصرف خود، باید در انتخاب آن دقت نمایید. با توجه به افزایش توان مصرفی شما، توان اینورتر یا مبدل نیز افزایش می یابد. این موضوع در رابطه با همه ی دستگاه های مبدل صدق می کند و نوع خارجی و داخلی آن فرقی نمی کند.

لایه‌ های محافظتی اینورتر ماشین Lovely 120W

از موارد مهم دیگری که باید در هنگام خرید اینورتر ماشین به آن توجه نمایید، لایه های حفاظتی دستگاه می باشد. اینورتر ماشین علاوه بر داشتن بدنه فلزی که موجب خنک شدن آن می شود باید دارای لایه های محافظتی مانند محافظ اتصال کوتاه Short circuit protection (خاموش کردن دستگاه در هنگام وجود اتصال برای پیشگیری از آسیب دستگاه اینورتر)، محافظ افزایش ولتاژ Over voltage shut down و کاهش ولتاژ Low voltage shut down ( خاموش کردن دستگاه اینورتر برای پیگیری از آسیب به دستگاه در هنگام استاندارد نبودن ولتاژ ورودی)، محافظ دمای کارکرد (با افزایش بیش از حد استاندارد دمای دستگاه  مبدل خاموش شود) و هشدار دستگاه با کاهش شارژ باتری (اینورتر های پیشرفته دارای سیستم هشدار هستند و زمانی که شارژ باتری در حال تمام شدن است، هشدار می دهند تا کاربر با استارت ماشین باتری را شارژ نماید) باشد. توصیه می کنیم دستگاه اینورتر را در محیطی قرار دهید که از جریان هوا در آن مطمئن هستید.

  • مناسب برای انواع خودرو ها، دارای محافظ ورودی و خروجی
  • 120 وات
  • 12 ولت
  • 220 ولت
مــزایا
مــعایب