دستگاه XVR چهار کانال 5 مگاپیکسل

1,850,000 تومان

دستگاه ضبط کننده  4کانال 5 مگاپیکسل xvr

دستگاه XVR چهار کانال 5 مگاپیکسل

دستگاه XVR، دستگاهی است که می تواند فیلم ها و تصاویر انواع دوربین های مدار بسته ای را که به آن متصل هستند را در خود ضبط و ذخیره کند.این نوع از دستگاه ها که به تازگی وارد بازار شده اند، پیشرفته تر از دستگاه های مشابه خود هستند به طوری که می توانند از تمامی نسخه های دوربین چه از  نوع آنالوگ و چه از نوع تحت شبکه، پشتیبانی کنند.دستگاه ضبط کننده  4کانال 5 مگاپیکسل  xvrباطراحی مدرن، ضبط تصاویر با وضوح بالا و امکان مشاهده از راه دور از طریق دستگاه iOS / Android تمام نیازهای شما را فراهم می کند. پشتیبانی از هارد دیسک دوگانه امکان ذخیره سازی گسترده را فراهم نموده، در حالی که پشتیبانی از Analog ، IP ، CVI ، TVI و AHD امکان اتصال به هر شبکه و مانیتور فعلی را فراهم می نماید.

پشتیبانی دوربین تا 5 مگاپیکسل و خروجی 4K

دستگاه ضبط کننده DVR چهار کانال 5 مگاپیکسل xvr، به دستگاهی گفته می شود که از آن برای ضبط و ذخیره تصاویر دوربین های مداربسته استفاده می شود، xvr جزو دستگاه های ضبط تصویر با کیفیت بالا، ظرفیت بالای ذخیره سازی، پردازش قوی و امنیت مناسب می باشد. این دستگاه به دلیل اینکه می تواند از انواع فرمت های تصویری مختلف پشتیبانی کند، به راحتی می توان به دوربین های مدار بسته امنیتی و نظارتی متصل کرد. همچنین سیستم های هشدار دهنده را نیز می توان به آن متصل کرد. دستگاه ضبط کننده  4کانال 5 مگاپیکسل xvr به طور همزمان از هر دو دوربین IP و آنالوگ پشتیبانی می کند.

دستگاه XVR چهار کانال 5 مگاپیکسل

 

دارای ورودی و خروجی صدا AV

پشتیبانی از 4 پورت ورودی و خروجی AV، قابلیت نصب بر روی ویندوز رایانه، قابلیت اتصال از راه دور، امکان تهیه فایل پشتیبان از تمام تصاویر ضبط شده، دوام و طول عمر بالاو قابلیت پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از ویژگی های دستگاه ضبط کننده  4کانال 5 مگاپیکسل XVR می باشد. دستگاه XVR یا هیبرید، جدید ترین نوع از دستگاه های ضبط کننده هستند که به تازگی وارد بازار شده اند، این نوع دستگاه ها قابلیت پشتیبانی از تمام انواع دوربین های مدار بسته ( آنالوگ – تحت شبکه ) را دارند و از قابلیت پشتیبانی از کانال های CVI ، AHD، ip و... برخوردار هستند. مهم ترین آپشن این دستگاه ها قابلیت سازگاری کابل برق آن با کابل شبکه هست، بنابر این، این ویژگی نصب دستگاه را برای کاربر بسیار آسان نموده است. به غیر از آن، طراحی خاص کیس آن، موجب کاهش صدا و حرارت زیاد فن خنک کننده آن شده است.

دستگاه XVR چهار کانال 5 مگاپیکسل

  • مشکی
  • پشتیبانی از دوربین های 5 مگا پیکسل و آنالوگ
  • 1 درگاه - پشتیبانی موس بیسیم و هارد اکسترنال (Backup)
  • 5 مگاپیکسل
  • 4
  • Xmeye
مــزایا
مــعایب