میکروفن دوربین مداربسته

55,000 تومان

میکروفن گلفی دوربین مداربسته 

در سیستم های مداربسته و نظارت تصویری علاوه بر ضبط تصاویر، امکان ضبط صدا نیز وجود دارد. در واقع همه ی سیستم های مداربسته دارای قابلیت ضبط صدا هستند. نصب میکروفن در کنار دوربین مداربسته این امکان را به کاربر می دهد که در کنار ضبط تصاویر، صدای محیط را نیز ضبط کرده و ذخیره نماید. میکروفن های دوربین مداربسته در انواع مختلفی وجود دارند که میکروفن گلفی یکی از این محصولات می باشد. این نوع از میکروفن ها دارای وزن سبک و ولتاژ کاری آن ها بین 6 الی 12 ولت می باشد.

انواع میکروفن در دوربین مداربسته

میکروفن های دوربین مداربسته در انواع مختلفی وجود دارند که بر اساس نوع کیس و همچنین قابلیت تنظیم صدا به دو گروه تقسیم می شوند. گروه اول انواع میکروفن از نظر شکل ظاهری و بدنه بوده و گروه دوم بر اساس قابلیت تنظیم صدا تقسیم بندی می شوند. میکروفن ها از نظر شکل ظاهری دارای سه نوع هستند : میکروفن های سوزنی، باکس و گلفی، از نظر قابلیت تنظیم صدا نیز به دو دسته ولوم دار و بدون ولوم تقسیم می شوند.

میکروفن گلفی دوربین مداربسته

میکروفن گلفی 

این دسته از میکروفن ها شبیه توپ گلف بوده و در پروژه های دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. میکروفن های گلفی در وزن بسیار سبک و حجم کم تولید می شوند و دارای مدار قوی تحلیل صوت بدون نویز می باشند. میکروفن های گلفی برق مصرفی خود را از آداپتور دوربین مداربسته تامین می نمایند. برای  نویز گیری بهتر است میکروفن را به دور از امواج و دستگاه های مغناطیسی نصب نمایید.

 

مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: