دزدگیر سیمکارتی سایلکس مدل SG8

موجود / تماس بگیرید

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8

دزدگیر سیمکارتی Silex مدل SG8 دارای قابلیت اطلاع رسانی از طریق سیم کارت و خط ثابت می باشد. این نوع دزدگیر از 5 زون بهره می برد که هر زون را می توان به 8 حالت مختلف تعریف نمود. امکان نصب انواع دتکتور و سنسور باسیم و بیسیم روی هر یک از این زون ها فراهم شده است. 

 دزدگیر سیمکارتی سایلکس مدل SG8 

دزدگیر اماکن سایلکس SG8 یکی از دزدگیرهای پیشرفته می باشد که در مقایسه با سایر دزدگیرهای سیمکارتی، ویژگی ها و قابلیت های متنوعی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این محصول یکی از بهترین دزدگیرهای تولید شده توسط شرکت ایرانی سایلکس است که برای محل های مسکونی و تجاری بسیار مناسب می باشد. این نوع دزدگیر می تواند وقایع را از طریق خط ثابت و سیم کارت اطلاع رسانی کند. 

دزدگیر سیمکارتی سایلکس مدل SG8

مشخصات فنی دزدگیر سایلکس SG8 

مشخصات فنی این دزدگیر پیشرفته عبارتند از، برخوداری از 5 زون باسیم و سنسور بیسیم، دارای 1 رله خروجی با تنظیمات متنوع (Option Relay)، برخوداری از قابلیت تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق پیامک و اپلیکیشن، اضافه شدن 5 گزارش جدید به گزارشات قبلی در SG7+ شامل قطع خط ثابت تلفن، سوختن Fuse Aux ، قطع شدن بلندگو، توقف آلارم، تغییر وضعیت رله های خروجی، سخت افزارفول SMD باساختاری جدید دربخشهای آلارم و ترمینال های خروجی، افزایش خروجی اسپیکر به 2 خروجی مستقل (SP1 , SP2)، حفاظت خروجی های آلارم ها هریک به تنهایی، امکان نصب سنسور بی سیم 433.92MHz با قابلیت اعلام کاهش باطری، امکان تعریف تا 4 مدیر و 10 مخاطب آلارمی، ارسال گزارشهای متنوع به مدیران با قابلیت تفکیک جزء به جزء و قابلیت تفکیک پیام صوتی تا 4 پیام (متناسب با نوع زون).

# برچسب ها: 

بهترین دزدگیر اماکن، نصب دزدگیر اماکن، دزدگیر اماکن gmk، معرفی دزدگیر اماکن، راهنمای خرید دزدگیر اماکن، دانلود برنامه دزدگیر سایلکس، دزدگیر سایلکس مدل sg7، قیمت دزدگیر سایلکس sg7+، راهنمای نصب دزدگیر سایلکس، قیمت دزدگیر سایلکس سیم کارت خور، قیمت دزدگیر سایلکس pd14، نمایندگی دزدگیر سایلکس تهران، دزدگیر سایلکس sg7 plus

  • سیم کارتی – تلفنی
  • سایلکس – Silex - کشور ایران
  • ✔ (10 حافظه سخنگو)
  • 433.92MHz ( از سنسور های بیسیم با فرکانس 315MHz پشتیبانی نمی کند )
  • 4 زون با سیم – 1 زون بی سیم
  • تلفن – SMS – اپلیکیشن موبایل
  • قابلیت شخصی سازی ارسال پیامک دارای 4 حافظه ادمین (مدیر) با قابلیت ارسال 14عدد گزارش متنوع و ثبت 99 واقعه از نظیر برق و باطری، قطع بلندگو، قطع خط ثابت، میزان اعتبار سیم‌کارت، وضعیت رله‌های خروجی، سوختن فیوز AUX و…
مــزایا
مــعایب