رک 4 یونیت طرح كلاسيك ابعاد 22/36/40

240,000 تومان

رک دیواری 4 یونیت عمق 36

رک 4 یونیت طرح كلاسيك ابعاد 22/36/40 از نوع رک های دیواری است که این رک ها دارای ابعاد کوچک و قابل نصب بر روی دیوار می باشند و جهت استقرار، نگهداری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه مانند کابل، سوئیچ، پچ پنل، سرور، تجهیزات مخابراتی، ups و تجهیزات دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مواردی که فضای کافی برای استفاده ار رک های ایستاده نیست و یا در شبکه های کوچک که رک های ایستاده مورد استفاده قرار نمی گیرند، رک های دیواری گزینه مناسبی هستند. رک دیواری 4 یونیت دارای عمق 36 سانتیمتر، ارتفاع 22 و عرض 40 سانتیمتر می باشد.

مدیریت تجهیزات شبکه

رک ها محفظه هایی فلزی هستند و از عمومی ترین تجهیزات زیر ساخت شبکه های کامپیوتری به حساب می آیند. برای متمرکز کردن تجهیزاتی مثل سرور ها، سوئیچ ها، کابل ها و… از انواع رک ها استفاده می شود و موجب مدیریت بهتر کابل ها و تجهیزات می شوند. از مزایای بکارگیری رک در شبکه طول عمر قطعات و عیب یابی آسان تر آن ها می باشد. رک 4 یونیت طرح كلاسيك ابعاد 22/36/40 موجب حفظ امنیت سرور از صدمات فیزیکی، فشار و ضربه می شود و با کارایی بالایی که دارد موجب بهبود کارایی سرور و خنک کنندگی و تهویه آن می شود و امکان نصب فن نیز بر روی این رک وجود دارد.

حفظ امنیت تجهیزات شبکه

رک 4 یونیت طرح كلاسيك دارای درب جلوی شیشه ای به همراه قفل سوئیچی است که موجب جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به رک و تجهیزات داخلی می شود، بعلاوه ساختار این رک بسیار مستحکم بوده و از عمق کافی برای نصب انواع تجهیزات شبکه برخوردار است. در واقع رک ها باعث بالا بردن سطح امنیت و دور از دسترس قرار دادن تجهیزات از افراد غیر مرتبط و محافظت و نگهداری از تجهیزات شبکه به شکل بهینه تر به جهت صدمه ندیدن این تجهیزات گران بها می شوند.

  • 22 سانتیمتر
  • 40 سانتیمتر
  • 36 سانتیمتر
  • 4 یونیت
  • شیشه ای
مــزایا
مــعایب