پک دوربین مداربسته 8 کانال مکسل AHD

7,700,000 تومان

پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته AHD مکسل 

پکیج های دوربین مداربسته به منظور راحتی کاربران از سوی کارشناسان فنی جمع آوری شده و با قیمت مناسب به فروش می رسند. این پکیج ها علاوه بر صرفه جویی در هزینه، موجب صرفه جویی در زمان نیز می شوند، چرا که همراه با اتصالات لازم ارائه شده و همه ی اجزاء با هم هماهنگ می باشند. پکیج 8 کانال آماده شده توسط کارشناسان شرکت دوبرکا نیز یکی از این پک های مقرون به صرفه بوده و همراه با یک عدد دستگاه دی وی آر 8 کانال 2 مگاپیکسل مکسل، 6 عدد دوربین مدابسته AHD بالت 2 مگاپیکسل با برد F37، دو عدد دوربین مداربسته AHD دو مگاپیکسل با بورد 2023 نکست چیپ، یک عدد هارد ذخیره سازی 2 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی، 8 عدد آداپتور 2 آمپر وارداتی، ۱۰۰ متر کابل 0.7 ترکیبی بغل برق و 8 عدد باکس 10 در 10 برای آداپتور ارائه شده است.

مزایای پکیج دوربین مداربسته 

یکی از مزایای خرید پکیج دوربین مداربسته به منظور راه اندازی سیستم مداربسته این است که شما می توانید تمامی تجهیزات مورد نیاز را به صورت یک جا و در زمان اندکی خریداری نمایید. قطعاتی که در پکیج ها موجود هستند با یکدیگر هماهنگی دارند و شما نیازی به صرف زمان و هزینه ی بیشتر برای خرید وسایل جانبی به صورت جداگانه و تکی نخواهید داشت. خرید پکیج دوربین مداربسته برای کاربرانی که آشنایی چندانی با دوربین های مداربسته ندارند، بهترین پیشنهاد می باشد، چرا که در این صورت می توانند همه ی ملزومات یک سیستم مداربسته را در قالب یک پک کامل خریداری نمایند.

قیمت پکیج دوربین مداربسته

پک های دوربین مداربسته در قیمت های متفاوتی ارائه می شوند. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این پکیج ها می توان به تعداد و کیفیت دوربین های مداربسته، تعداد کانال های دوربین، برند دوربین مداربسته، تکنولوژی استفاده شده در ساخت دوربین و... اشاره کرد. البته این ها تنها قسمتی از عواملی هستند که بر میزان قیمت پکیج ها تاثیر می گذارند، عوامل دیگری مانند تورم و قیمت دلار نیز می توانند در نحوه ی قیمت گذاری پکیج ها دخیل باشند.
  • یک عدد هارد 2 ترابایت وسترن دیجیتال سبز
  • 8
  • 2 مگاپیکسل
  • 8 عدد آداپتور 2 آمپر وارداتی
  • 8
مــزایا
مــعایب