پک 8 کانال AHD دوربین مداربسته

موجود / تماس بگیرید

پکیج دوربین مداربسته 8 کانال 

پک های دوربین مداربسته برای راحتی کاربران آماده شده، از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و عمدتا به همراه کابل و اتصالات ارائه می گردند. پکیج 8 کانال دوربین مداربسته AHD نیز با قیمت مناسب و همراه با لوازم و تجهیزات مورد نیاز به فروش می رسد. این پکیج شامل یک عدد دستگاه دی وی آر هشت کانال 2 مگاپیکسل، 8 عدد دوربین مداربسته فولهان با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، یک عدد هارد ذخیره سازی 2 ترابایت با ذخیره 25 روز، 8 عدد آداپتور 2 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی، 8 عدد باکس آداپتور و 16 عدد فیش BNC می باشد.

مشخصات تکمیلی پکیج آماده 8 کانال دوربین مداربسته 

دوربین های مداربسته موجود در این پکیج دوربین مداربسته AHD دارای قابلیت دید در شب با برد 35 متر بوده و لنز به کار رفته در آن ها با فاصله ی کانونی 3.6 میلی متر 3 مگاپیکسل می باشد. رزولوشن دوربین های مداربسته برابر  1080*1920 (Full HD) و دارای خروجی HDMI هستند. این پکیج دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد و به همراه تمامی لوازم جانبی جهت پیاده سازی سیستم مداربسته عرضه می شود.

کابل ترکیبی دوربین مداربسته پک 8 کانال AHD دوربین مداربسته

کابل های ترکیبی در واقع کابل های کواکسیال هستند، با این تفاوت که در کنار آن ها یک کابل برق نیز وجود دارد. هر یک از کابل های ترکیبی در پوشش های پلاستیکی جداگانه و به شکل به هم چسبیده بوده و هر یک از آن ها دارای یک زوج برق و یک کابل کواکسیال RG56 می باشند. کابل های ترکیبی تمام مس دارای بیشترین بازدهی هستند، البته کابل های آلومینیومی نیز می توانند تا مسافت 20 متر جوابگو باشند. از جمله مزایای این نوع کابل ها می توان به کابل کشی آسان در آن ها اشاره کرد، چرا که کاربر را از کابل کشی جداگانه برای تامین تغذیه دوربین های مداربسته بی نیاز می کنند، این امر می تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. تنها عیب این نوع کابل ها برد کم آن هاست، چون تا 60 الی 70 متر عملکرد خوبی از خود ارائه می دهند.

آداپتور دوربین مداربسته پک 8 کانال AHD دوربین مداربسته

وظیفه ی آداپتور دوربین تبدیل ولتاژ برق شهری از 220 ولت به ولتاژ مناسب دوربین مداربسته (عمدتا 12 ولت) می باشد. به طور معمول دوربین های مداربسته برای کارکرد به 1.3 آمپر نیاز دارند، البته توصیه می شود برای دوربین های مداربسته که دارای قابلیت دید در شب هستند از آداپتور 12 ولت 2 آمپر برای هر دوربین استفاده کنیم یا یک منبع تغذیه مرکزی برای دوربین های مداربسته در نظر بگیریم.

  • هارد دیسک 2 ترابایت با ذخیره 25 روز
  • 35 متر
  • 8
  • 3.6 میلی متر
  • 1080*1920 (Full HD)
  • آداپتور 2 آمپر
  • 8
مــزایا
مــعایب