ماژول SFP

فیلتر توسط
0 تومان (بدون مالیات)
ماژول شبکه Cisco مدل OC-3 STM-4 ماژول شبکه سیسکو مدل OC-3 STM-4 یک نوع ماژول SFP است که برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری مورد استفاده قرار می گیرد، با استفاده از این ماژول ها شما می توانید کیفیتی مطلوبی از...
نمایش سریع
دوست داشتن
550,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-T ماژول فیبر نوری GLC-T سیسکو به یک پورت 1000 مجهز شده است و کانکتور آن از نوع RJ-45 می باشد. شما می توانید با اتصال این ماژول به روتر یا سوئیچ داده های خود را تا فاصله 100 متر ارسال کرده و یا...
نمایش سریع
دوست داشتن
600,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR ماژول شبکه SFP-10G-LR سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو با گیرنده و فرستنده 10G است که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این نوع ماژول با استاندارد GBASE-LR 10 سازگاری دارد و...
نمایش سریع
دوست داشتن
250,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM ماژول سیسکو GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر بوده و برای پورت SFP، روترها و سوئیچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده می باشد. این ماژول با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد و می تواند در مسافت 10...
نمایش سریع
دوست داشتن
1,400,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-ZX-SM این ماژول از کانکتورهای LC بهره می برد و می توان برای آن از کابل های CAT6/CAT6a استفاده کرد. سوکت ماژول GLC-ZX-SM از نوع SFP , mini-GBIC بوده و داده ها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند....
نمایش سریع
دوست داشتن
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BXD- ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BXD-
فروش ویژه
نمایش سریع
دوست داشتن
پیشنهاد ویژه محدود
216,514 تومان (بدون مالیات)400,000 تومان
-183,486 تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-BXD-I این محصول ار کانکتور LC بهره می برد و دارای طول موج 1330NM با حداکثر فاصله 10 کیلومتر می باشد. هم چنین دارای دارای تکنولوژی ارتباطی Wired بوده و به ولتاژ 3.3 ولت مجهز شده است....
نمایش سریع
دوست داشتن
350,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR-S ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR-S می تواند از لینک به طول 26 متر روی فیبر MMF پشتیبانی کند. با بهره گیری از فیبر نوری مالتی مد 2000 مگاهرتزی، می توانید این طول لینک را...
نمایش سریع
دوست داشتن

فروش ماژول SFP اصل با برند سیسکو و سایر برند ها توسط شرکت دوبرکا. خرید انواع ماژول های اینترنت و شبکه با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت. ارائه ماژول شبکه سیسکو همراه با ضمانت اصالت کالا. 

ادامه مطلبShow less

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم