برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

این ماژول از کانکتورهای LC بهره می برد و می توان برای آن از کابل های CAT6/CAT6a استفاده کرد. سوکت ماژول GLC-ZX-SM از نوع SFP , mini-GBIC بوده و داده ها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند. این ماژول با استانداردها و پروتکل های EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH سازگاری دارد و به پردازنده ای از مارک Cisco با هسته 62.5 میکرومتری مجهز شده است، از این رو می تواند سرعت و عملکرد بالایی را فراهم کند.

نمایش بیشترنمایش کمتر
دوست داشتن0
افزودن به مقایسه0
افزودن به علاقمندی
1,400,000 تومان (بدون مالیات)
ارسال یک روز کاری برای شهرستان - تهران یک تا 3 ساعت
قیمت محصولات تقریبی هستند جهت خرید قیمت چک شود و فقط تماس یا واتساپ در ارتباط باشید 09195738079 3 قلم
وضعیت:
جدید
  • کد محصول : 11752
توضیحات

کاربرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-ZX-SM

ماژول SFP یا ماژول فیبر نوری قطعه ای کوچک است که به عنوان رابط در تجهیزات شبکه استفاده می شود. این قطعه سخت افزاری وظیفه تبدیل سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری را بر عهده دارد تا قابلیت انتقال در فیبر نوری را داشته باشد. این محصول زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کابل های فیبر نوری مورد نیاز بوده و سوئیچ های مورد استفاده در شبکه فاقد پورت SFP باشند. در این حالت می توان با اتصال ماژول فیبر نوری به سوئیچ از بستر فیبر نوری به منظور ارسال و دریافت داده ها و اطلاعات در شبکه استفاده نمود. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM یکی از این ماژول ها می باشد که کاربرد زیادی در شبکه دارد. این محصول دارای طراحی LC بوده و کابل فیبر نوری که به این ماژول متصل می شود، باید از نوع LC باشد. ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SM از کابل فیبر نوری تا طول 80 کیلومتر پشتیبانی می کند و به پردازنده Cisco مجهز شده است. 

عملکرد ماژول فیبر نوری سیسکو  GLC-ZX-SM

ماژول SFP سیسکو  GLC-ZX-SM با اغلب سوئیچ ها سازگاری دارد و می تواند داده ها و اطلاعات را با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند. این ماژول خوش ساخت دارای طول موج 1550 نانومتر با حداکثر فاصله 80 کیلومتر می باشد و با استاندارد IEEE802.3Z سازگاری دارد. نوع فیبر این قطعه SMF بوده و می تواند با سرعت بالایی به تبادل داده ها و اطلاعات بپردازد. از سایر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T اشاره نمود. 
نمایش بیشترنمایش کمتر
جزئیات محصول
02880072

مشخصات

نرخ انتقال
1000Mbps
حداکثر طول کابل
80 کیلومتر
طول موج
1550nm
نوع کانکتور
Dual-LC
نوع کابل
SMF
نظرات
بدون نظر

ثبت نظر

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
سوالات متداول
خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:
13,999,000 تومان (بدون مالیات)
برند : hp  پارت نامبر : 719064-B21 ساپورت تعداد پردازنده : 2 تعداد هارد قابل پشتیبانی : 8 عدد تا 26 هارد وضعیت : استوک گرید A++ تک پاور 500w دوستانی که میخواهند روی سرور خود از کارت گرافیک و تعداد هارد بالا...
محصولات مرتبط
250,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول سیسکو GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر بوده و برای پورت SFP، روترها و سوئیچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده می باشد. این ماژول با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد و می تواند در مسافت 10 کیلومتر روی شبکه های SPAN...
600,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول شبکه SFP-10G-LR سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو با گیرنده و فرستنده 10G است که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این نوع ماژول با استاندارد GBASE-LR 10 سازگاری دارد و طول موج آن برابر 1310nm است. 
550,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول فیبر نوری GLC-T سیسکو به یک پورت 1000 مجهز شده است و کانکتور آن از نوع RJ-45 می باشد. شما می توانید با اتصال این ماژول به روتر یا سوئیچ داده های خود را تا فاصله 100 متر ارسال کرده و یا دریافت نمایید. نرخ انتقال...
400,000 تومان (بدون مالیات)
این محصول ار کانکتور LC بهره می برد و دارای طول موج 1330NM با حداکثر فاصله 10 کیلومتر می باشد. هم چنین دارای دارای تکنولوژی ارتباطی Wired بوده و به ولتاژ 3.3 ولت مجهز شده است. شما می توانید این محصول را در ابعاد...

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم