ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

1,000,000 تومان

ماژول SFP سیسکو GLC-ZX-SM

این ماژول از کانکتورهای LC بهره می برد و می توان برای آن از کابل های CAT6/CAT6a استفاده کرد. سوکت ماژول GLC-ZX-SM از نوع SFP , mini-GBIC بوده و داده ها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند. این ماژول با استانداردها و پروتکل های EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH سازگاری دارد و به پردازنده ای از مارک Cisco با هسته 62.5 میکرومتری مجهز شده است، از این رو می تواند سرعت و عملکرد بالایی را فراهم کند.

کاربرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-ZX-SM

ماژول SFP یا ماژول فیبر نوری قطعه ای کوچک است که به عنوان رابط در تجهیزات شبکه استفاده می شود. این قطعه سخت افزاری وظیفه تبدیل سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری را بر عهده دارد تا قابلیت انتقال در فیبر نوری را داشته باشد. این محصول زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کابل های فیبر نوری مورد نیاز بوده و سوئیچ های مورد استفاده در شبکه فاقد پورت SFP باشند. در این حالت می توان با اتصال ماژول فیبر نوری به سوئیچ از بستر فیبر نوری به منظور ارسال و دریافت داده ها و اطلاعات در شبکه استفاده نمود. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SM یکی از این ماژول ها می باشد که کاربرد زیادی در شبکه دارد. این محصول دارای طراحی LC بوده و کابل فیبر نوری که به این ماژول متصل می شود، باید از نوع LC باشد. ماژول فیبر نوری GLC-ZX-SM از کابل فیبر نوری تا طول 80 کیلومتر پشتیبانی می کند و به پردازنده Cisco مجهز شده است. 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

عملکرد ماژول فیبر نوری سیسکو  GLC-ZX-SM

ماژول SFP سیسکو  GLC-ZX-SM با اغلب سوئیچ ها سازگاری دارد و می تواند داده ها و اطلاعات را با سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند. این ماژول خوش ساخت دارای طول موج 1550 نانومتر با حداکثر فاصله 80 کیلومتر می باشد و با استاندارد IEEE802.3Z سازگاری دارد. نوع فیبر این قطعه SMF بوده و می تواند با سرعت بالایی به تبادل داده ها و اطلاعات بپردازد. از سایر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T اشاره نمود. 
  • 1000Mbps
  • 80 کیلومتر
  • 1550nm
  • Dual-LC
  • SMF
مــزایا
مــعایب