ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP

ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM

ماژول سیسکو GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر بوده و برای پورت SFP، روترها و سوئیچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده می باشد. این ماژول با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد و می تواند در مسافت 10 کیلومتر روی شبکه های SPAN فیبر نوری Single mode و 550 متر روی انواع فیبر نوری Multimode به فعالیت بپردازد. 

ادامه مطلبShow less
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
250,000 تومان (بدون مالیات)
مرجع:
02880071
وضعیت:
جدید
توضیحات

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM را می توان روی کلیه روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP مورد استفاده قرار داد. این ماژول به منظور انتقال داده از طریق فیبرهای نوری تک حالته یا Single mode و Multimode با قطر تار 50 و 62.5 میکرو متر طراحی شده است. ماژول GLC-LH-SM از پهنای باند گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند. این ماژول از نوع Hot swappable است، به این معنی که امکان اتصال آن در زمان روشن بودن دستگاه اصلی بدون نیاز به خاموش کردن آن وجود دارد. از این نوع ماژول می توان برای انتقال داده تا سقف 10 کیلومتر برای فیبرهای Single mode و تا 550 متر برای فیبرهای Multimode استفاده کرد. هم چنین طول موج عملیاتی آن برابر 1310 نانومتر بوده و امکان کارکرد آن در دمای محیطی 70 درجه سانتی گراد هم وجود دارد. پردازنده مورد استفاده در ماژول GLC-LH-SM از مارک سیسکو و وزن آن برابر 200 گرم می باشد.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
02880071

مشخصات

نرخ انتقال
1 Gbps
طول موج
1310 nm
نوع کانکتور
LC
نوع کابل
MMF-SMF
قابلیت Hot Swapable
بله
نظرات
بدون نظر

ثبت نظر

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
دوست داشتن
1,400,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-ZX-SM این ماژول از کانکتورهای LC بهره می برد و می توان برای آن از کابل های CAT6/CAT6a استفاده کرد. سوکت ماژول GLC-ZX-SM از نوع SFP , mini-GBIC بوده و داده ها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند....
دوست داشتن
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR
دوست داشتن
600,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR ماژول شبکه SFP-10G-LR سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو با گیرنده و فرستنده 10G است که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این نوع ماژول با استاندارد GBASE-LR 10 سازگاری دارد و...
دوست داشتن
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T
دوست داشتن
550,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-T ماژول فیبر نوری GLC-T سیسکو به یک پورت 1000 مجهز شده است و کانکتور آن از نوع RJ-45 می باشد. شما می توانید با اتصال این ماژول به روتر یا سوئیچ داده های خود را تا فاصله 100 متر ارسال کرده و یا...
دوست داشتن
ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-BEKEM-C ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-BEKEM-C
دوست داشتن
9,500,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول اکسپنشن CP-BEKEM سیسکو سری 8800 ماژول اکسپنشن سیسکو CP-BEKEM سری 8800 می تواند با افزایش دکمه های برنامه پذیر و نمایشگر LCD رنگی، توانایی آی پی فون های سیسکو 8851 و 8861 را افزایش دهد. از این رو نیازی نیست که...
دوست داشتن
ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-CKEM-C ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-CKEM-C
دوست داشتن
11,000,000 تومان (بدون مالیات)
توضیحات ماژول اکسپنشن کلید رنگی CP-CKEM-C سیسکو استفاده از ماژول سیسکو CP-CKEM-C موجب افزایش بهره وری و بهبود مزیت رقابتی از طریق سرعت و نوآوری شده و این امکان را برای سازمان ها به وجود می آورد تا بتوانند هر چه سریع...
دوست داشتن
کنسول گوشی آی پی فون سیسکو 7915 کنسول گوشی آی پی فون سیسکو 7915
دوست داشتن
4,150,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول اکسپنشن سیسکو 7915 ماژول اکسپنشن 7915 سیسکو افزونه ای است که از دکمه های اضافی و نمایشگر ال سی دی بهره می برد و از این طریق می تواند توانایی گوشی های تحت شبکه سیسکو 7975G، 7965G و 7962G را افزایش دهد. با استفاده...
دوست داشتن
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK
دوست داشتن
6,700,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK ماژول سیسکو C2960X-STACK یک ماژول FlexStack Plus می باشد که برای سوئیچ های سری 2960X و 2960XR سیسکو طراحی شده است و امکان یکپارچه سازی سوئیچ ها را به منظور مدیریت آسان و افزایش...
دوست داشتن
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK
دوست داشتن
950,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK ماژول C2960S-Stack یک ماژول FlexStack-Plus می باشد و دارای ماژول Plug-in و تکنولوژی اتصال ماژول به صورت سیمی است. این ماژول برای سوئیچ های سری Catalyst 2960-S سیسکو طراحی شده است که...
دوست داشتن

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم