ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR

ماژول شبکه SFP-10G-LR سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو با گیرنده و فرستنده 10G است که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این نوع ماژول با استاندارد GBASE-LR 10 سازگاری دارد و طول موج آن برابر 1310nm است. 

ادامه مطلبShow less
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
600,000 تومان (بدون مالیات)
مرجع:
02880070
وضعیت:
جدید
توضیحات

مشخصات ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو

این ماژول قابلیت اتصال به کلیه پورت های SFP موجود در روترها و سوئیچ های سیسکو، میکروتیک و ... را دارا می باشد. میزان داده های ارسالی و دریافتی این ماژول برابر 10G می باشد و می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی کند. هم چنین با استاندارد IEEE STD 802.3 and 802.3ab سازگاری دارد و قادر به انتقال داده ها با طول موج 1310 نانومتر در فیبر نوری است. شما می توانید این ماژول SFP را در زمان روشن بودن دستگاه اصلی به آن متصل کنید و نیازی نیست که کار دستگاه را متوقف کنید. ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR برای اتصال به فیبرهای نوری تک حالته (single Mode) مناسب است و از کانکتور Dual-LC استفاده می کند. این محصول برای کابل های SMF قابل استفاده می باشد. 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

مزایای ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR 

در صورتی که به دنبال سرعت بیشتر هستید و نمی خواهید انواع نرم افزار و سخت افزارهای اضافی را روی سیستم خود نصب نمایید، استفاده از ماژول شبکه راهکار ایده آلی برای شماست. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR یک رابط فیبری خوبی برای کاربران بوده و توسط شرکت معتبر دوبرکا همراه با ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد. برای بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان می توانید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید. 

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
02880070

مشخصات

مدل
SFP 10G-LR
سازنده
سیسکو
نرخ انتقال
10Gbps
حداکثر طول کابل
10 کیلومتر
طول موج
1310nm
نوع کانکتور
Dual-LC
نوع کابل
SMF
قابلیت Hot Swapable
بله
نظرات
بدون نظر

ثبت نظر

  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
دوست داشتن
1,400,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-ZX-SM این ماژول از کانکتورهای LC بهره می برد و می توان برای آن از کابل های CAT6/CAT6a استفاده کرد. سوکت ماژول GLC-ZX-SM از نوع SFP , mini-GBIC بوده و داده ها را با سرعت 1000Base-ZX منتقل می کند....
دوست داشتن
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM Compatible 1000BASE-LX/LH SFP
دوست داشتن
250,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM ماژول سیسکو GLC-LH-SM نوعی ماژول فیبر بوده و برای پورت SFP، روترها و سوئیچ های سیسکو و میکروتیک قابل استفاده می باشد. این ماژول با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد و می تواند در مسافت 10...
دوست داشتن
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T
دوست داشتن
550,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول SFP سیسکو GLC-T ماژول فیبر نوری GLC-T سیسکو به یک پورت 1000 مجهز شده است و کانکتور آن از نوع RJ-45 می باشد. شما می توانید با اتصال این ماژول به روتر یا سوئیچ داده های خود را تا فاصله 100 متر ارسال کرده و یا...
دوست داشتن
ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-BEKEM-C ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-BEKEM-C
دوست داشتن
9,500,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول اکسپنشن CP-BEKEM سیسکو سری 8800 ماژول اکسپنشن سیسکو CP-BEKEM سری 8800 می تواند با افزایش دکمه های برنامه پذیر و نمایشگر LCD رنگی، توانایی آی پی فون های سیسکو 8851 و 8861 را افزایش دهد. از این رو نیازی نیست که...
دوست داشتن
ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-CKEM-C ماژول توسعه آی پی فون سیسکو CP-CKEM-C
دوست داشتن
11,000,000 تومان (بدون مالیات)
توضیحات ماژول اکسپنشن کلید رنگی CP-CKEM-C سیسکو استفاده از ماژول سیسکو CP-CKEM-C موجب افزایش بهره وری و بهبود مزیت رقابتی از طریق سرعت و نوآوری شده و این امکان را برای سازمان ها به وجود می آورد تا بتوانند هر چه سریع...
دوست داشتن
کنسول گوشی آی پی فون سیسکو 7915 کنسول گوشی آی پی فون سیسکو 7915
دوست داشتن
4,150,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول اکسپنشن سیسکو 7915 ماژول اکسپنشن 7915 سیسکو افزونه ای است که از دکمه های اضافی و نمایشگر ال سی دی بهره می برد و از این طریق می تواند توانایی گوشی های تحت شبکه سیسکو 7975G، 7965G و 7962G را افزایش دهد. با استفاده...
دوست داشتن
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK
دوست داشتن
6,700,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960X-STACK ماژول سیسکو C2960X-STACK یک ماژول FlexStack Plus می باشد که برای سوئیچ های سری 2960X و 2960XR سیسکو طراحی شده است و امکان یکپارچه سازی سوئیچ ها را به منظور مدیریت آسان و افزایش...
دوست داشتن
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK
دوست داشتن
950,000 تومان (بدون مالیات)
ماژول سوئیچ شبکه سیسکو C2960S-STACK ماژول C2960S-Stack یک ماژول FlexStack-Plus می باشد و دارای ماژول Plug-in و تکنولوژی اتصال ماژول به صورت سیمی است. این ماژول برای سوئیچ های سری Catalyst 2960-S سیسکو طراحی شده است که...
دوست داشتن

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم