ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

400,000 تومان

ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR

ماژول شبکه SFP-10G-LR سیسکو از سری ماژول های فیبر نوری سیسکو با گیرنده و فرستنده 10G است که می تواند تا 10 کیلومتر طول لینک داشته باشد. این نوع ماژول با استاندارد GBASE-LR 10 سازگاری دارد و طول موج آن برابر 1310nm است. 

مشخصات ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو

این ماژول قابلیت اتصال به کلیه پورت های SFP موجود در روترها و سوئیچ های سیسکو، میکروتیک و ... را دارا می باشد. میزان داده های ارسالی و دریافتی این ماژول برابر 10G می باشد و می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی کند. هم چنین با استاندارد IEEE STD 802.3 and 802.3ab سازگاری دارد و قادر به انتقال داده ها با طول موج 1310 نانومتر در فیبر نوری است. شما می توانید این ماژول SFP را در زمان روشن بودن دستگاه اصلی به آن متصل کنید و نیازی نیست که کار دستگاه را متوقف کنید. ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR برای اتصال به فیبرهای نوری تک حالته (single Mode) مناسب است و از کانکتور Dual-LC استفاده می کند. این محصول برای کابل های SMF قابل استفاده می باشد. 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

مزایای ماژول SFP سیسکو SFP-10G-LR 

در صورتی که به دنبال سرعت بیشتر هستید و نمی خواهید انواع نرم افزار و سخت افزارهای اضافی را روی سیستم خود نصب نمایید، استفاده از ماژول شبکه راهکار ایده آلی برای شماست. ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR یک رابط فیبری خوبی برای کاربران بوده و توسط شرکت معتبر دوبرکا همراه با ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد. برای بهره مندی از خدمات مشاوره ای رایگان می توانید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید. 

  • SFP 10G-LR
  • سیسکو
  • 10Gbps
  • 10 کیلومتر
  • 1310nm
  • Dual-LC
  • SMF
مــزایا
مــعایب