ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

850,000 تومان

ماژول SFP سیسکو GLC-T

ماژول فیبر نوری GLC-T سیسکو به یک پورت 1000 مجهز شده است و کانکتور آن از نوع RJ-45 می باشد. شما می توانید با اتصال این ماژول به روتر یا سوئیچ داده های خود را تا فاصله 100 متر ارسال کرده و یا دریافت نمایید. نرخ انتقال داده توسط این ماژول به 1000 مگابیت بر ثانیه می رسد. امکان استفاده از بستر فیبر نوری، افزایش سرعت انتقال داده ها، افزایش مسافت ارسال داده ها و امکان اتصال چندین سوئیچ به یکدیگر با استفاده از این ماژول فراهم شده است. 

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

ماژول SFP سیسکو GLC-T از ویژگی 1000Base-LX/LH بهره می برد و در حالت های MultiMode و SingleMode قابل استفاده می باشد. ویژگی  1000BASE-LX / LH SFP با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد. این ویژگی در حالت SingleMode تا حداکثر 10 کیلومتر و در حالت MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند. امکان Hot Plug، سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T، با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر از سایر قابلیت های این ماژول به شمار می روند. 

نحوه تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-T

ماژول فیبر نوری سیسکو از کانکتور LC استفاده می کند و فیبر استفاده شده در آن از نوع SFP ,MINI-GBIC است که قادر به انتقال اطلاعات با سرعت Ethernet 1000Base-T می باشد. این ماژول در شبکه هایی با پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 قابل استفاده است. پردازنده به کار رفته در آن نیز از مارک Cisco بوده و می تواند داده ها را با سرعت بالایی پردازش کند و ترافیک شبکه را کاهش دهد. کابل های شبکه مورد استفاده برای ماژول GLC-T از نوع Cat 6/Cat 6a هستند. 

مزایای ماژول SFP سیسکو GLC-T

این نوع ماژول دارای قابلیت جا به جایی یا Hot swappable دز زمان کار می باشد که موجب ساده شدن قابلیت کارکرد و حداکثر زمان بالا آمدن می شود. هم چنین از امکان انتخاب رابط کاربری مبتنی بر Port-By-Port به همراه انعطاف پذیری انتخاب رسانه ها برخوردار است. این محصول دارای مقاومت و قابلیت اطمینان بالایی است و می تواند از قابلیت DOM یا کنترل نوری دیجیتالی پشتیبانی کند. 

  • 75 گرم
  • 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • امکان Hot Plug سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک
  • Cisco
  • Cat 6/Cat 6a
  • CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
  • LC/UPC
  • Ethernet 1000Base-T
  • 100 متر
  • 1310nm
  • SFP , mini-GBIC
مــزایا
مــعایب