خرید سرور تیغه ای HPE BL460c G8

100,000,000 تومان

سرور تیغه ای اچ پی BL460c G8

سرور تیغه ای HPE BL460c G8 یک سرور تیغه ای (HPE Blade Server) است که این نوع سرور ها از ویژگی هایی مانند کاهش زمان تأخیر، کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوط به خنک سازی، افزایش کارایی، کابل بندی ساده و صرفه جویی در فضا و در نهایت انعطاف پذیری عالی برخوردارند. حافظه رم هوشمند این مدل دارای عملکرد، کیفیت و مدیریت پذیری به مراتب بالاتر از استانداردهای صنعتی است. حافظه رم هوشمند این سرور HP از نوع DDR3 و قادر است تا از حداکثر حافظه 512 گیگابایت پشتیبانی کند که در واقع 33 درصد ظرفیت بیشتری نسبت به نسل های قبلی دارد. فناوری PCLe 3.0 به کار رفته در این مدل باعث بهبود تأخیر زمانی شده و پهنای باند را تا 400 درصد نسبت به مدل G7 خود افزایش داده است و اسلات های آن از کارت های نسل آینده نیز پشتیبانی خواهد کرد و همین امر باعث بهبود کارایی دیتاسنتر ها و قابلیت اطمینان بالایی شده که زیرساخت های سنتی قادر به ارائه آن نیستند.

مدیریت و پیاده سازی ساده و راحت

سرور تیغه ای HPE BL460c G8 یک سرور تیغه ای دو سوکتی دارای طراحی و عملکرد عالی، انعطاف پذیری بیشتر و مدیریت ساده است که استاندارد ها آن را برای محاسبات مرکز داده مناسب می سازد و این عملکرد با افزایش 33 درصدی تعداد حافظه DIMM، پردازنده اینتل Xeon E5 v2، اسلات های سریعتر I/O و کنترلر هوشمند که اکنون با استاندارد 512 مگابایت فلش Back Write Cache عرضه می شود، بهبود خواهد یافت. سرور تیغه ای HPE BL460c G8 انتخابی عالی برای کاربری های مراکز داده ای است که عملکرد بسیار متعادل و ویژگی های منحصربه‌فرد نیاز دارند. هزینه های مربوط به خنک سازی، قدرت و سیستم مدیریتی این نوع از سرور به دلیل کم شدن کابل کشی و میزان فضای اشغالی در مقایسه با سرورهای Rack Mount کمتر است، در واقع سرور های بلید (Blade Server) اغلب مؤلفه های سرورها را دارند به جز کولینگ و پاور که برای صرفه جویی در جا و مصرف انرژی حذف شده اند و در نهایت می توان گفت که به دلیل مدیریت ساده ی این نوع سرور ها می توان اطمینان حاصل کرد که با پیاده سازی آسان، هزینه ها تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

مناسب برای سازمان های توسعه یافته

این مدل از سرور با تلفیقی از چند محصول نسبت به سرور های همرده ی خود راحتی بالایی در دسترس پذیر بودن دارد. این شاسی توانایی پشتیبانی از حداکثر دو پردازنده را داشته  که باید آن ها یا از سری Xeon E5-2600 و یا از مدل Xeon E5-2600 v2 باشند و قابلیت نصب بر روی شاسی های های HP C7000 , HP C3000 را دارد. این نوع سرور چه برای کسب و کار های کوچک و چه سازمان های توسعه یافته مناسب بوده و طراحی آن موجب شده است تا برای حجم های کاری انترپرایزی (Enterprise) مانند مجازی سازی و محاسبات مبنی بر کلود و نرم افزار محور مناسب باشد.

  • 2 عدد اسلات PCI Express x16
  • 512 گیگابایت
  • Intel Xeon
  • Intel
  • 12
  • DDR3
مــزایا
مــعایب