خرید قطعه سرور HPE CN1100R Dual Port Converged Network

850,000 تومان

کارت شبکه سرور CN1100R Dual Port

کارت شبکه یکی از عناصر سخت افزای مهم در راه اندازی یک شبکه می باشد. همه‌ی کامپیوتر‌های موجود در شبکه مستلزم استفاده از کارت شبکه هستند. کارت شبکه اچ پی CN1100R Dual Port نیز یکی از قطعات سخت افزاری تولید شده توسط شرکت اچ پی می باشد. این محصول قادر به ارائه همزمان عملکرد کارت شبکه (Etherbet/ISCDI) و کارت فیبر بوده و شما را از تهیه‌ی آداپتور‌های اضافی بی نیاز می کند. قابلیت اطمنیان بالا، کاهش هزینه‌های کلی سرور و هم چنین انتقال اطلاعات با بهره گیری از روش‌های استاندارد، از مزیت‌های این محصول به شمار می روند.

کاهش هزینه‌های اضافی

کارت شبکه وظیفه ی برقراری اتصال بین سرور و ابزار انتقال را بر عهده دارد و یکی از عناصر سخت افزاری مهم در سرور به شمار می رود. کارت شبکه اچ پی CN1100R Dual Port نیز یکی از کارت‌های شبکه تولید شده توسط کمپانی اچ پی می باشد که برای انتقال اطلاعات از تکنولوژی‌های استاندارد استفاده می کند. این کارت شبکه دو پورته با سرور‌های نسل هشتم و نسل نهم DL و ML کمپانی HP سازگاری دارد و برای این سرورها طراحی شده است. در واقع با استفاده از این محصول می توانید به صورت همزمان کارایی و عملکرد کارت شبکه (Etherbet/ISCDI) و کارت فیبر را در اختیار داشته و با حذف تعداد آداپتور‌ها، هزینه‌های کلی سرور را کاهش دهید. آداپتور CN1100R Dual Port از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است و مانند بسیاری از محصولات شرکت اچ پی، به صورت آزمایش شده در اختیار خریداران قرار می گیرد.

انواع کارت شبکه 

کارت‌های شبکه در دو دسته باسیم یا Wired و بیسیم یا Wireless تولید می شوند. کارت شبکه Wired در سیستم‌هایی مانند Smar TV ها، مادربردهای کامپیوتر و چاپگر‌های تحت شبکه مورد استفاده قرار می گیرد و به طور معمول از استاندارد Fast Ethernet پشتیبانی می کند. این نوع کارت شبکه به درگاه یا پورت مجهز شده است که کابل‌های شبکه مختلف به آن وصل می شود. شما می توانید این پورت‌ها را روی لپ تاپ‌ها یا کامپیوتر‌های خانگی مشاهده نمایید. کارت‌های شبکه بیسیم یا وایرلس هم روی تلفن‌های همراه، مودم‌های بیسیم، تلویزیون‌های هوشمند  و... نصب می شوند و یکی از استاندارد‌های پشتیبانی شده توسط آن‌ها، استاندارد IEEE 802.11 می باشد.

  • (254x 203.3 x 76.2 mm (10.0 x 8.0 x 3.0 in
  • Converged Network
  • CN1100R Dual Port
  • اچ پی
  • Dual
  • x8 PCIe 2.0
  • FCoE, Ethernet, iSCSI
  • 10GbE
مــزایا
مــعایب