4,000 تومان تخفیف
حراج! قیمت کابل VGA مانیتور 1.5 متری آلیاژ مس 15 درصدی

قیمت کابل VGA مانیتور 1.5 متری آلیاژ مس 15 درصدی

52,000 تومان

48,000 تومان

کابل 1.5 متری VGA مانیتور 

کابل 1.5 متری VGA مانیتور ارائه شده در شرکت دوبرکا از کانکتور طلایی VGA با 15 پین در هر دو سر خود بهره می برد و از سیم های مسی تشکیل شده است. هر دو قسمت این کانکتور ها دارای محافظ پلاستیکی هستند تا زمانی که از کابل استفاده نمی شود از ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری شود. این کابل دارای سرعت عالی برای انتقال داده ها بوده و می توان از آن در نمایشگر های مختلف، کارت گرافیک کامپیوتر و لپ تاپ، پروژکتور و سایر دستگاه های مجهز به درگاه VGA استفاده نمود. طول این کابل 150 سانتی متر می باشد و برای حذف هر گونه نویز و افت کیفیت، به نویز گیر مجهز شده است.

کابل های VGA 

کلمه ی VGA مخفف عبارت Video Graphics Array بوده و به کابل ها و پورت هایی اشاره دارد که به منظور اتصال مانیتور به کارت های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرند. انتقال تصاویر توسط کابل VGA به شکل آنالوگ بوده و داده های رنگ ها به وسیله ی پین مربوطه فرستاده می شوند. هر کدام از این پین ها دارای کاربرد خاصی هستند. پین ردیف یک به منظور انتقال رنگ قرمز، پین ردیف 2 انتقال رنگ سبز و پین ردیف 3 برای انتقال رنگ آبی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ کابل VGA آبی بوده و از دو عدد پیچ به منظور ثابت نگه داشتن کابل متصل بهره می برد.

انواع کابل VGA 

کابل های VGA در دو مدل DB-15 ( سه ردیفه دارای 15 پین) و mini-VGA (دو ردیفه دارای 14 پین) موجود می باشند. در واقع این دو مدل در تعداد پین ها با هم تفاوت دارند. کابل های mini-VGA در دستگاه هایی مانند لپ تاپ ها، ibook و... مورد استفاده قرار می گیرند. 2 پین از پین های نوع مینی کابل VGA به منظور تغذیه ی دستگاه و فرستادن ولتاژ استفاده می شوند. کابل های VGA در ضخامت ها ی گوناگون، متراژ های مختلف و کیفیت های متفاوت در بازار به فروش می رسند.

  • کابل تشکیل شده از سیم های مسی | سازگار با کامپیوتر، لپ تاپ، پروژکتور و دیگر دستگاه های مجهز به درگاه VGA | پشتیبانی از HD
  • PVC
  • کانکتور طلایی VGA با 15 پین
  • 15 سانتی متر
مــزایا
مــعایب