کابل 1/5 متری vga الیاژ مسی 40 درصدی

35,000 تومان

کابل 1.5 متری VGA

کابل 1/5 متری vga الیاژ مسی 40 درصدی یک کابل رابط VGA برای انتقال تصویر است و بسیاری از دستگاه‌ها از جمله مانیتورها، لپ‌تاپ‌ها و ویدئو پروژکتورها برای اتصال به رایانه و انتقال تصویر از پورت VGA بهره می‌‌برند و وظیفه‌ی درگاه VGA این است که داده های تصویری را بصورت آنالوگ انتقال دهد. در هر دو سمت این کابل یک کانکتور 15 پین VGA قرار گرفته شده است. طول این کابل برابر با 1.5 متر است که این موضوع باعث می‌شود فضای زیادی از محیط اشغال نشود. جنس پوشش روی کابل از PVC است که باعث می‌شود این کابل در برابر بسیاری از صدمات از جمله گره خوردگی یا پاره شدن مقاوم باشد.

قابلیت استفاده برای نمایشگر های مختلف

VGA کوتاه شده‌ی عبارت Video Graphics Array می باشد، در واقع VGA یک پورت استاندارد می باشد که به دستگاه هایی که امکان پخش فایل ویدئویی را دارند مانند مانیتور، لپ تاپ و پروژکتور متصل می شود. برای این که درگاه VGA به کامپیوتر، لپ تاپ و … متصل شود بایستی از کابل هایی استفاده کرد که دارای کانکتور های VGA می باشند که کابل 1/5 متری vga الیاژ مسی 40 درصدی دارای یک و نیم متر طول می باشد و هر دو سر این کابل به یک کانکتور 15 پین VGA مجهز شده است. پورت های VGA شامل پانزده عدد پین در سه ردیف می باشند، البته در MINI-VGA تعداد این پین ها چهارده و به صورت دو ردیفی هستند.

مجهز به نویزگیر

جنس کابل 1.5 متری VGA از آلیاژ مس است و از بافت شیلد و روکش نرم و قابل انعطاف است و در واقع هر دو قسمت این کانکتور ها دارای محافظ پلاستیکی می باشند تا زمانی که از کابل استفاده نمی شود از ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری شود. این کابل مجهز به نویزگیر برای حذف نویز و جلوگیری از افت کیفیت تصویر است و از سرعتی عالی برای انتقال داده برخوردار است.

  • قابل استفاده با کامپیوتر، لپ تاپ، پروژکتور و دیگر دستگاه های دارای درگاه VGA - مجهز به نویزگیر
  • VGA
  • 150 سانتی متر
  • شیلد و روکش پلاستیک نرم و قابل انعطاف
  • کانکتور طلایی VGA با 15 پین
  • آلیاژ مس
مــزایا
مــعایب