حراج! کابل VGA کنفی 1.5 متری

کابل VGA کنفی 1.5 متری

130,000 تومان

کابل VGA کنفی 1.5 متری

کابل VGA کنفی با متراژ 1.5 متر دارای دو سر نری، نوع کانکتور طلایی VGA با 15 پین، سرعت عالی برای انتقال داده، قابلیت استفاده برای نمایشگر های مختلف، کارت گرافیک کامپیوتر و لپ تاپ، پروژکتور و سایر دستگاه های مجهز به درگاه VGA می باشد. کابل VGA کنفی 1.5 متری مجهز به نویز گیر برای حذف هر گونه افت کیفیت و نویز است. VGA کوتاه شده ی عبارت Video Graphics Array می باشد. در واقع VGA یک پورت استاندارد می باشد که به دستگاه هایی که امکان پخش فایل ویدئویی را دارند، مانند مانیتور، لپ تاپ و پروژکتور متصل می شود. جنس کابل از آلیاژ مس، بافت شیلد و روکش کنفی نرم و قابل انعطاف می باشد.

انتقال تصویر

کابل VGA کنفی 1.5 متری تصویر را از کارت گرافیک به نمایشگر انتقال می دهد. این کابل در حال حاضر توسط کارت های گرافیک و LCD ها پشتیبانی می شود. کابل VGA یک رابط سه ردیفه می باشد که از 15 پین برخوردار است. این کابل داده های تصویر را به صورت آنالوگ انتقال می دهد. شاید این سوال برای شما ایجاد شود که داده های رنگ چگونه ارسال می شوند؟ داده های رنگ از طریق پین مربوطه به نمایشگر ارسال می شوند. با این حال که کابل VGA از قدیمی ترین اتصالات ویدئو است اما کیفیت تصویر ایده آلی را ارائه می دهد. بنابراین اگر ابزار یا دستگاهی دارید که از کابل VGA پشتیبانی می کند، برای تعویض آن عجله نکنید. به یاد داشته باشید که بسیاری از کمپانی با در نظر گرفتن این که از تکنولوژی عقب هستیمف در تلاش هستند که محصولات جدید خود را به فروش برسانند.

پشتیبانی از کانکتور 15 پین

 برای این که درگاه VGA به کامپیوتر ، لپ تاپ و ... متصل شود بایستی از کابل هایی استفاده کرد که دارای کانکتور های VGA می باشند. کابل VGA کنفی 1.5 متری شیلدار مس 80 درصد دارای یک و نیم متر طول می باشد و هر دو سر این کابل به یک کانکتور 15 پین VGA مجهز شده است. هر دو قسمت این کانکتورها دارای محافظ پلاستیکی هستند و تا زمانی که از کابل VGA استفاده نشود از ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری خواهد شد. پورت های VGA شامل پانزده عدد پین در سه ردیف می باشند، البته در MINI-VGA تعداد این پین ها چهارده و به صورت دو ردیفی هستند. وظیفه ی درگاه VGA این است که داده های تصویری را به صورت آنالوگ انتقال دهد. جهت استعلام قیمت کابل VGA کنفی 1.5 متری و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش فروشگاه اینترنتی دوبرکا در تماس باشید.

  • دارای پک کارتونی، مجهز به نویز گیر برای حذف هر گونه افت کیفیت و نویز
  • 15
  • کانکتور طلایی VGA
  • VGA
  • 150 سانتی متر
مــزایا
مــعایب