خرید کدی هارد 2/5 سرور HP G8/G9

250,000 تومان

کدی هارد 5/2 اینچی سرور HP

کدی هارد 5/2 اینچی مناسب سرورهای HP می باشد و از کارایی بسیار بالایی برخوردار است. هارد HP به تنهایی دارای کدی بوده، بنابراین با خرید هارد HP نیازی به خرید کدی نخواهید داشت. اما در صورتی که قصد خرید هارد 5/2 اینچی و یا  SSD مناسب لب تاپ را برای سرور خود داشته باشید، توصیه می کنیم برای بستن هارد بر روی سرور خود یک کدی مناسب تهیه کنید. کدی هارد یکی از قطعات هارد سرور می باشد و برای نگهداری و محافظت از هارد به کار می رود. البته در نظر داشته باشید که با توجه به نوع سرور G5، G6،G8 ،G9  و G7 کدی هارد متفاوت خواهد بود. بنابراین در حین خرید دقت نمایید و مشخصات و نوع هارد را به فروشنده اطلاع دهید.

افزایش سرعت لب تاپ

استفاده از کدی هارد 5/2 اینچی از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. با استفاده از براکت ها یا کدی هارد امکان نصب هارد SSD برای شما فراهم می شود، در نتیجه باعث افزایش سرعت لب تاپ خواهد شد، در حین استفاده از نرم افزارهای گرافیکی یا بازی متوجه افزایش چشمگیر سرعت لب تاپ می شوید. کدی هارد 5/2 اینچی یا قاب هارد برای سرورهای HP طراحی و تولید است. لازم به ذکر است که  کدی هارد سرور Server Caddy معمولا بر روی سرورهای نسل 8 و سرورهای نسل 9 مورد استفاده به کار گرفته می شود و در عین حال محافظ بسیار خوبی برای هارد SSD خواهد بود.

                         

امکان نصب هارد SSD

 کدی هارد که به اصطلاح براکت هارد کدی نامیده می شود، ابزاری است که جایگزین دی وی دی رام لب تاپ می گردد و در نهایت امکان نصب هارد SSD را به شما می دهد، در صورتی که قصد نصب هارد SSD را دارید توصیه می کنیم به طور کامل هارد مکانیکی را به هارد SSD تبدیل نمایید، با این کار سرعت انتقال اطلاعات افزایش می یابد. در صورتی که قصد استفاده از کدی هارد را دارید، پیشنهاد می کنیم کانفیگ سخت افزار را تغییر دهید، دی وی دی رایتر را حذف و خارج کنید، از یک هارد SSD با حجم بالا استفاده نمایید و از یک هارد اکسترنال استفاده کنید، هارد اکسترنال فضای بیشتری را در اختیار شما می گذارد و در عین حال از قیمت کمتری برخوردار است.

  • 2/5 اینچی
  • سری G8 و G9
مــزایا
مــعایب