خرید حافظه SSD سامسونگ

موجود / تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

حافظه SSD سن دیسک سری MCL

حافظه SSD سن دیسک سری MCL اینترپرایز تحت لیسانس IBM با ظرفیت 200 گیگابایت میزبان اطلاعات شما می باشد. حافظه SSD سن دیسک Sandisk با فرم فاکتور 2.5 اینچ، سرعت خواندن اطلاعات به صورت ترتیبی برابر با 530 مگابایت بر ثانیه، سرعت نوشتن اطلاعات به صورت ترتیبی برابر با 400 مگابایت بر ثانیه، حداکثر میزان مقاومت در برابر شوک 1500G دارای فلش MLC و میانگین عمر 17500000 ساعت می باشد. هم چنین حافظه SSD سامسونگ در برابر لرزش، شوک و ضربه مقاوم می باشد. حافظه SSD سامسونگ سری MCL از رابط SAS برای متصل شدن به لپ تاپ استفاده می کند.

مقاوم در برابر انواع شوک و ضربه

حافظه SSD سن دیسک Sandisk سری MCL به منظور ذخیره سازی اطلاعات و داده ها برخلاف هارد دیسک از هیچ قطعه مکانیکی استفاده نمی کند. به همین دلیل این حافظه مقاومت بسیار زیادی در برابر انواع ضربه و شوک دارد و در نهایت درصد از دست رفتن اطلاعات کاهش می یابد. حافظه SSD سن دیسک Sandisk می تواند اطلاعات مورد نیاز را با سرعت 530 مگابایت بر ثانیه بخواند و با سرعت 400 مگابایت بر ثانیه بنویسید. حافظه SSD یا دیسک حالت جامد در حقیقت یکی از ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات در کامپیوتر می باشد که سرعت ذحیره سازی و خواندن اطلاعات آن نسبت به HDD بالاتر است. البته کارایی و قابلیت های HDD و SSD شبیه به هم می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده سرعت دسترسی در حافظه SSD سن دیسک Sandisk بسیار بالا است، بنابراین باعث افزایش سرعت رایانه شما خواهد شد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

عملکرد حافظه SSD سن دیسک Sandisk سری MCL با ظرفیت 200 گیگابایت همانند فلش مموری ها می باشد. هارد MCL از بالاترین میزان سرعت و راندمان برخوردار است و در عین حال، با مصرف کمتر از 7 وات در هر درایو انرژی بسیار کمی را مصرف می کند. از ویژگی های حافظه SSD سری MCL می توان به عدم وجود قطعات متحرک برای کاهش نقاط احتمالی خرابی در سرور، رمزگذاری پیشرفته رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی، پردازش سیگنال پیشرفته، تصحیح خطای پیشرفته، محافظت کامل از مسیر داده، مدیریت و نگهداری داده ها برای اطمینان از در دسترس بودن و یکپارچگی داده های ذخیره شده، استفاده کارآمد از فلش و طول عمر بیشتر، استقامت بالا، استفاده از صنعت پیشرو در فناوری 24 میلی متری MLC NAND و محافظت از داده ها در صورت قطع برنامه ریزی نشده برق اشاره نمود.

  • MLC
  • 200 گیگابایت
  • مقاوم در برابر لرزش، شوک و ضربه
  • SAS
  • 530 مگابایت بر ثانیه
  • 400 مگابایت بر ثانیه
  • 2.5 اینچ
  • SAS-3
مــزایا
مــعایب