سيم رابط 3 به 3 ضخيم انتقال تصویر

66,250 تومان

کابل رابط 3 به 3 ضخيم

سیم رابط 3 به 3 ضخیم به متراژ 20 متر در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به فروش می رسد. این کابل برای انتقال تصویر برای تلوزیون، باند و دی وی آر DVR استفاده می شود. کابل یا سیم رابط 3 به 3 دارای سه رنگ AV مناسب اتصال و انتقال صدا و تصویر آنالوگ بوده و در انواع دستگاه های صوتی و تصویری مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه سيم رابط 3 به 3 ضخيم پلاستیکی و جنس مغز آن مس است. فیش سه رنگ AV از پرکاربردترین محصولات در لوازم برقی می باشد.

کابل انتقال صدا و تصویر

سيم رابط 3 به 3 ضخيم به طول 20 متر مناسب انتقال صدا و تصویر است. این کابل رابط جهت استفاده در انتقال صدا و تصویر در دستگاه های صوتی و تصویری، دوربین های فیلم برداری و بسیاری از دستگاه های الکترونیکی انتقال صوت استفاده می گردد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این کابل دارای 3 کانکتور نری RCA می باشد که امکان انتقال صدا و تصویر در دستگاه های مختلف مانند گیرنده دیجیتال، دی وی دی پلیر DVD Player، تلویزیون، دوربین مداربسته و غیره را فراهم می کند. کارایی سیم رابط 3 به 3 بسیار گسترده است و تا قبل از ارائه فناوری HDMI و کابل HDMI به وفور مورد استفاده قرار می گرفت.

روکش ضخیم و مقاوم

سيم رابط 3 به 3 انتقال صوت و تصویر دارای روکش مقاوم و ضخیم بوده و با کیفیت بسیار عالی به فروش می رسد. کابل AV دارای سه فیش به رنگ های زرد، سفید و قرمز بوده که یک فیش برای تصویر و دو فیش دیگر برای صوت مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر موارد ذکر شده کابل های AV برای حمل سیگنال های آنالوگ استفاده می گردد. بهتر است بدانید که سه فیش AV را RCA نیز می نامند. سيم رابط 3 به 3 ضخيم به صورت کلی 6 عدد فیش دارد که در هر طرف کابل سه عدد فیش وجود دارد. با خرید سيم رابط 3 به 3 ضخيم دیگر نگران نحوه اتصال دستگاه های خود به دیگر دستگاه ها نباشید.

  • RCA
  • مقام در برابر گرد و غبار
  • PVC
  • پلاستیک
  • 20 متر
مــزایا
مــعایب