خرید کارت رایزر HP DL380 G6 3Slot PCI-E Riser Kit

موجود / تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

رایزر کارت اچ پی HP DL380 G6 3Slot PCI-E

کارت رایزر HP DL380 G6 3Slot PCI-E Riser Kit برای سرور HP Proliant DL380 G7 / G6  و تحت کمپانی HP طراحی شده است و این کارت رایزر این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم تعداد کارت های PCI بیشتری به سرور اضافه کرده و آن را ارتقا دهیم. این رایزر کیت (Riser Kit) برخوردار از طراحی و ساخت عالی است و از قطعات کاربردی سرور به شمار می رود و بعلاوه که قیمت این محصول با توجه به طراحی آن بسیار مقرون به صرفه است.

مقرون به صرفه و طراحی عالی

کارت رایزر HP DL380 G6 3Slot PCI-E Riser Kit توسط کمپانی HP تولید شده و این رایزر کارت برای سرور HP Proliant DL380 G7 / G6 طراحی شده است که دارای کیفیت ساخت و طراحی عالی می باشد و در بازار تجهیزات سرور با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رسد و یکی از قطعات کاربردی سرور می باشد. در واقع با امکانی که این رایزر کیت (Riser Kit) ایجاد می کند، ما می توانیم تعداد کارت های Pci بیشتری به سرور اضافه کنیم. بر روی مادربرد شیارهای سفید رنگی وجود دارند که به این شیار ها اسلات Pci می گویند و کاربرد این اسلات پشتیبانی از کارت های جانبی کامپیوتر برای بالا بردن کارایی سیستم است.

افزودن PCI و ارتقا سیستم خرید کارت رایزر HP DL380 G6 3Slot PCI-E Riser Kit

از جمله استاندارد ها و راهکارهای افزودن دستگاه به کامپیوتر، سرور و … استفاده از اسلات افزونه و رایج ترین نوع آن همین PCI است. کامپیوترها با داشتن اسلات های افزونه، امکان افزودن دستگاه های جدید به سیستم را به کاربر می‌دهند مثلا گیمری قصد دارد کارت گرافیک سیستمش را ارتقا دهد تا کارایی و سرعت در بازی بالا رود و با وجود Expansion Slot می‌تواند ویدئو کارت قدیمی را برداشته و ویدئو کارت جدیدی نصب کند آن هم بدون اینکه لازم باشد کل مادربرد را عوض کند. بنابراین Pci یکی از اسلات های افزونه رایج است و دستگاه های کارت شبکه، کارت صدا و کارت ویدئو و SCSI با آن کار می کنند. کارت رایزر HP DL380 G6 3Slot PCI-E Riser Kit این امکان را ایجاد می کند که بتوانیم تعداد کارت های PCI بیشتری به سرور اضافه کرده و قابلیت های آن را بالا ببریم. در PCI سنجش سرعت‌ بر حسب تعداد تراکنش‌های انجام شده در یک ثانیه ارائه می شود، نوع انکدینگ (Encoding) مشخص می‌کند که سرعت بر حسب بایت بر ثانیه چقدر است.

  • HP
  • 1064 MB/s
  • HP DL380G6/G7 PCI-E 3 SLOT R
  • HP DL380G6/G7 PCI-E 3 SLOT R
  • 64 بیت
مــزایا
مــعایب