حافظه SSD سامسونگ 960GB 883 DCT

موجود / تماس بگیرید

قابلیت پشتیبانی از انواع سیستم عامل

حافظه SSD سامسونگ 883 با ظرفیت 960 گیگابایت، سرعت خواندن و انتقال اطلاعات 560 مگابایت بر ثانیه، قابلیت پشتیبانی از رابط SATA III را دارد. حافظه SSD سامسونگ 883 DCTدر ابعاد 100 * 69 * 6.8 میلی متر و در وزن 60 گرم به بازار عرضه شده است. این حافظه با معماری پیشرفته حفاظت در برابر افت قدرت سامسونگ، از یکپارچگی داده ها در برابر اتلاف برق غیر منتظره محافظت می کند و به لطف رمزگذاری AES 256-bit، داده ها را بدون تخریب عملکرد ایمن می نماید و از قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل‌های لینوکس و ویندوز برخوردار است.

کیفیت بالای خدمات (QoS)

حافظه SSD سامسونگ 883برای برنامه های سرور طراحی شده است، از کیفیت بالای خدمات (QoS) برای تأخیر و IOPS سازگار و قابل پیش بینی برخوردار است. SSD های 883 DCT سامسونگ یک راه حل ایده آل برای سرورهایی هستند که برای حفاظت از داده های حیاتی به قابلیت اطمینان بیشتر در داده ها نیاز دارند. از عملکرد بهینه شده و کیفیت بالای خدمات (QoS) گرفته تا حفاظت در برابر اتلاف انرژی و محافظت از داده های انتها به انتها، آن ها با استفاده از رابط SATA یک راه حل ذخیره سازی سازمانی بسیار مطمئن ارائه می دهند و با 5 سال ضمانت محدود تا 1،366 TBW پشتیبانی می شود.

 

فرم فاکتور 2.5 اينچ

به لطف فاکتور فرم 2.5 اینچی و رابط SATA، می توانید حافظه قدیمی موجود در زیرساخت را بروزرسانی کنید. حافظه SSD سامسونگ 883 از قابلیت محافظت از داده ها برای کمک به اطمینان از سازگاری در کل مسیر انتقال داده و محافظت در برابر اتلاف برق به منظور جلوگیری از خرابی داده ها در صورت قطع برق می باشد. SSD مخفف Solid State Drive به معنای درایو حالت جامد می باشد. حافظه SSF در واقع یک حافظه ی فلش بزرگ و پیچیده است. در این حافظه بر خلاف حافظه های HDD هیچ گونه قطعه متحرک وجود ندارد. در حافظه ی SSD یک پردازنده داخلی جایگزین بازوی مکانیکیشده است، به همین دلیل سرعت حافظه های SSD در مقایسه با حافظه های HDD بسیار بیشتر و قیمت آن نیز گران تر می باشد.

 

عملکرد پایدار

883 DCT برای مقابله با بارهای سنگین سرور ساخته شده است و عملکرد پایدار فوق العاده ای را در طول عمر SSD برای پاسخگویی به تقاضاهای بیشتر برای مدیریت داده ها ارائه می دهد. علاوه بر موارد ذکر شده حافظه SSD سامسونگ 883با کنترل خودکار سرعت پردازنده نسبت به دمای هسته و با کاهش عملکرد، از SSD در برابر گرم شدن محافظت می کند تا از خاموش شدن حرارتی جلوگیری نماید.

  • 60 گرم
  • 100 * 69 * 6.8 ميلي‌متر
  • 960 گیگابایت
  • SATA 6 Gb/s
  • 98,000IOPS
  • MLC
  • 28,000IOPS
مــزایا
مــعایب