خرید کارت فیبر AJ762B

9,000,000 تومان

کارت HBA سرور اچ پی AJ762B

کارت شبکه (Network Interface Card)، که به کامپیوتر ها این امکان را می دهد تا بتوانند به شبکه و سیستم های آن وصل شوند. از دیگر وظایف این قطعه می توان به کنترل داده هایی اشاره کرد که در اینترنت به دیگر سیستم ها ارسال می گردد. در صورت سیمی بودن ارتباط به عنوان مثال کارت شبکه اترنت با کابل، این قطعه بین کابل شبکه و کامپیوتر به عنوان واسط عمل می کند، اما اگر ارتباط به صورت بی سیم باشد، این قطعه بین کامپیوتر و امواج الکترومغناطیسی به عنوان واسط انجام وظیفه می کند.

معرفی کوتاه از کارت فیبر AJ762B

کارت فیبر قطعه ای است برای ارتقا و تغییر نوع اتصالات مابین سرور و استوریج ها. کارت فیبر AJ762B به عنوان آداپتور شارژ برای میزبان کانال تک پورت درگاه HPE 81E 8Gb معرفی می شود. آداپتورهای گذرگاه میزبان یا هاست اتصال کانال فیبر را برای انتخاب سرورهای Storageworks فراهم می کند. نرخ انتقال 8.5 گیگابایت بر ثانیه، در انتقال FC برای شبکه های سازمانی و تجهیزات ذخیره سازی مناسب است. کارت فیبر AJ762B یک واحد تک پورت با ضریب شکل کم است.

قابلیت های کارت HBA سرور اچ پی AJ762B

کارت HBA یکی از تولیدات برند اچ پی محسوب می شود، کارت HBA سرور اچ پی مدل AJ762B، یک کارت بر پایه فیبر نوری است، این کارت یک آداپتور ورودی و خروجی است که ارتباط بین سرور و تجهیزات ذخیره ساز SAN را فراهم می سازد. کارت HBA از SAN هوشمند پشتیبانی می کند، و یک پروتکل کاربردی جایگذاری شده در اجزای SAN می باشد که PAR3 را قادر می سازد تنظیمات و پیکربندیهایی را در یک SAN برقرار و تنظیم کند. همچنین HPE شما را قادر می سازد که فقط در عرض چند دقیقه پلتفرمی قدرتمند ایجاد کنید که توانایی تشخیص در زمان واقعی (real-time diagnostics) با بهبود خود (self-healing) در آینده ای نزدیک را می دهد تا بتوانید به پیکربندی مناطق جغرافیایی بپردازید.

  • Height : 16.7cm Width : 6.8cm
  • AJ762B
  • singlesingle
  • 8Gbps8Gbps
مــزایا
مــعایب