خرید HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T FIO Adapter

16,500,000 تومان

کارت شبکه اچ پی 10Gb 2-port 561FLR-T FIO

کارت شبکه اچ پی با پارت نامبر 700700-B21 و تکنولوژی اتصال wired به بازار ارائه شده است. میزان حافظه RAM این محصول 276 مگابایت و سرعت انتقال داده ها در آن برابر 10 گیگابایت بر ثانیه می باشد. کارت شبکه یکی از قطعات سخت افزاری اصلی و حیاتی سرور به شمار می رود و به منظور اتصال کامپیوتر به شبکه طراحی شده است.

کارت شبکه 

کارت شبکه یکی از قطعات سخت افزاری حیاتی برای پیاده سازی شبکه کامپیوتری می باشد. در واقع کارت شبکه به عنوان واسط بین شبکه و کامپیوتر عمل کرده و امکان ارتباط کامپیوتر با شبکه هایی مانند شبکه کابلی، اترنت، شبکه بی سیم و... را فراهم می کند. محل قرار گیری این قطعه سخت افزاری، شیار های توسعه مادربرد می باشد. در اکثر کامپیوتر ها، کارت شبکه بخشی از مدار برد اصلی است، اما برای بهبود عملکرد و افزایش کارایی سیستم، می توان کارت شبکه جداگانه به آن اضافه نمود.

انواع کارت شبکه 

کارت شبکه سیمی :  این کارت شبکه به صورت پیش فرض روی سیستم نصب شده و امکان افزودن جداگانه آن به دستگاه وجود ندارد. کارت شبکه سیمی در بیشتر سیستم های رومیزی نظیر کیس های کامپیوتر وجود دارد.

کارت شبکه وایرلس : این نوع کارت شبکه برای انواع مودم ها مورد استفاده قرار می گیرد و از آن جا که در دنیای امروز اکثر دستگاه ها توسط WIFI به اینترنت وصل می شوند، استفاده از این کارت شبکه بسیار رایج است.

کارت شبکه USB : این نوع کارت هم یکی از انواع کارت شبکه می باشد که با متصل کردن آن به سیستم می توان به اینترنت دسترسی پیدا کرد.

کارت شبکه HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T FIO Adapter

این محصول دارای 2 پورت و 276 مگابایت حافظه رم بوده و سرعت انتقال داده ها در آن 10 گیگابایت بر ثانیه می باشد. پردازنده استفاده شده توسط این کارت شبکه، پردازنده 1XBCM5719-BROADCOM و رابط آن PCI EXPRESS 2.1 X8 بوده و از تکنولوژی اتصال آن wired استفاده می کند. کارت شبکه  700700-B21 توسط کمپانی HP و برای سرور های اچ پی طراحی شده است.

  • HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T FIO Adapter
  • اچ پی
  • 1XBCM5719 – BROADCOM
  • فرم فاکتور : PLUG-IN CARD
  • WIRED
  • PCI EXPRESS 2.1 X8
  • 10 گیگابایت بر ثانیه
مــزایا
مــعایب