ماوس پد مخصوص بازی مدل R-1258

35,000 تومان

ماوس پد مخصوص بازی مدل R-1258

زیر ماوسی یا ماوس پد زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که ماوس روی سطوح به درستی کار نکند مثلا زمانی که نشانگر ماوس روی صفحه نمایش دارای پرش باشد یا هیچ حرکتی نداشته باشد. در واقع استفاده از ماوس پد موجب حرکت روان و کنترل راحت ماوس می شود. ماوس پد مخصوص بازی مدل R-1258 در ابعاد 300x150x10 میلی‌متر و وزن 50 گرم باه بازار ارئه شده است. این ماوس پد برای گیمر ها طراحی شده است تا ماوس آن ها حرکت دقیق و روان داشته باشد. جنس این محصول از پارچه بوده و ضد آب و قابل شست و شو است. 

طول عمر بیشتر ماوس با ماوس پد پارچه ای

ماوس پد مخصوص بازی مدل R-1258 از جنس پارچه بوده و دارای قابلیت انعطاف پذیری و تا شدن می باشد، از این رو به راحتی می توان آن را حمل کرد. حرکت ماوس روی ماوس پد های پارچه ای بدون صدا است و موجب افزایش طول عمر سطح زیرین ماوس شده و مانع از خرابی آن می شود. 

مشخصات تکمیلی ماوس پد مخصوص بازی R-1258

ماوس پد R-1258 ضد آب بوده و قابلیت شست و شو دارد، بنابراین دیگر نگران کثیف شدن آن نباشید. این محصول به دلیل جنس پارچه خود، منعطف بوده و قابلیت تا شدن دارد و به آسانی حمل می شود. شما می توانید با استفاده از ماوس پد R-1258 محیط گسترده ای برای کنترل بازی داشته باشید. حرکت دقیق و روان ماوس را با این محصول تجربه کنید. 

  • 50 گرم
  • 300x150x10 میلی‌متر
  • ضد آب و قابل شست و شو
  • پارچه
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: