ماوس بی سیم مدل RF-6912

80,000 تومان

1,600,000 تومان به ازای 20 عدد

ماوس وایرلس مدل RF-6912

ماوس، موس یا موشواره (Mouse) یک عدد دستگاه ورودی با یک سنسور حرکت بوده و مقدار و جهت حرکت آن توسط این سنسور به سیستم ارسال می شود. سنسور پس از تبدیل مقدار حرکت ماوس به داده های دیجیتالی، آن ها را برای کامپیوتر ارسال می کند و کامپیوتر نیز بر اساس داده های دریافتی، مقدار و جهت حرکت نشانگر ماوس را تعیین می کند. ماوس مدل RF-6912 یکی از ماوس های بی سیم است که دارای سرعت بالا و عملکرد بدون صدا می باشد. این محصول دارای برد 10 متر بوده و نوع اتصال آن، اتصال  بی سیم 2.4 گیگاهرتزی است. ماوس RF-6912 به دکمه های چپ و راست و یک دکمه به منظور پیمایش مجهز شده است و قابلیت کارکردن با هر دو دست را دارد. 

ماوس های وایرلس از نظر نحوه اتصال 

ماوس مدل RF-6912 یکی از ماوس های بی سیم می باشد. ماوس های بی سیم به ماوس هایی گفته می شود که فاقد سیم بوده و برای اتصال به سیستم از یک گیرنده استفاده می کنند که اطلاعات را به وسیله ی امواج رادیویی (RF) به سیستم می فرستد. این نوع ماوس ها از نظر نحوه اتصال به دو دسته کلی تقسیم می شوند: ماوس بی سیم با اتصال امواج مادون قرمز (استفاده از امواج مادون قرمز برای اتصال به دستگاه)، ماوس های بی سیم با اتصال امواج رادیویی (اتصال به دستگاه توسط بلوتوث یا وای فای). ماوس های بی سیم با اتصال امواج رادیویی خود به دو شکل موجود می باشند: دارای گیرنده USB و بدون گیرنده مجزا.

مشخصات تکمیلی ماوس وایرلس مدل RF-6912

اتصال ماوس بی سیم مدل RF-6912 به سیستم به وسیله ی گیرنده می باشد و نیازی به سیم ندارد. این ماوس دارای محدوده دقت بین 0 تا 800 بوده و قابلیت کار کردن با هر دو دست را دارد. فرکانس این ماوس برابر 2.4 گیگاهرتز بوده و برای استفاده از آن نیازی به نصب نرم افزار نمی باشد. این ماوس دارای برد 10 متر و نوع رابط آن دانگل USB است. شما می توانید این محصول را با کیفیت ساخت عالی و قیمت مناسب از شرکت دوبرکا خریداری نماید. 

  • 2.4 گیگاهرتز
  • بی سیم
  • 0 تا 800
مــزایا
مــعایب