بست فلزی لوله فلکسی 21 روکشدار

1,200 تومان

بست لوله فلکسی 21 روکشدار

بست فلزی لوله فلکسی 21 روکشدار دارای روکش پلاستیکی پی وی سی (PVC) و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد. این بست فلزی برای کاربرد هایی نظیر سیستم های تهویه سیستم های کنترل دوربین مداربسته، سقف کاذب، سیم کشی صنعتی و ساختمانی، کابل کشی، سیستم روشنایی و ... استفاده می شود. این بست فلزی عایق دار یکطرفه برای لوله هایی با قطر 21 میلی‌متر مناسب است و موجب عدم انتشار آتش، استحکام و گیرایی مناسب لوله، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله و مقاومت بالا در برابر تنش و لرزش می شود و با وزن 100 گرم و ابعاد 100.8×124 میلی متر به فروش می رسد.

بست لوله فلکسی روکشدار PVC

بست لوله فلکسی دارای بدنه فلزی است که به وسیله روکش پلاستیک (پی وی سی) در برابر زنگ زدگی مقاوم شده و قابل استفاده برای نصب محصولات دارای مقطع گرد، جهت استفاده در محيط های عمومی و صنعتی مانند سقف و کف کاذب ساختمان ها، سيم کشی و کابل کشی های صنعتی و ساختمانی، سيستم های روشنايی، تأسيسات و سیستم های تهويه مطبوع ساختمانی و صنعتی، سيستم های کنترل و مانيتورينگ مداربسته و … کاربرد دارد. بست لوله فلکسی 21 روکشدار برای لوله های سایز 21 میلی متر مناسب است.

مزایای بست لوله فلکسی

بست فلزی لوله فلکسی 21 روکشدار یکی از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه است و اندازه آن مناسب برای لوله سایز 21 می باشد که موجب استحکام و گیرایی مناسب لوله، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله، مقاومت در برابر تنش و لرزش و عدم انتشار آتش می شود. از مزایای استفاده از بست فلزی لوله فلکسیبل می توان به ثابت و منظم کردن لوله فلکسی، پیشگیری از آسیب و فرسایش کابل اشاره کرد.

  • 100 گرم
  • 100.8×124 میلی متر
  • مناسب برای لوله فلکسی سایز 21، عدم انتشار آتش، استحکام و گیرایی مناسب لوله، کاهش صدای ناشی از لرزش لوله، مقاومت بالا در برابر تنش و لرزش
  • بدنه فلزی با روکش پلاستیکی ( PVC )
مــزایا
مــعایب