خرید هارد سرور HP 146GB

750,000 تومان

هارد سرور اچ پی 146GB 15K SAS SFF

هارد دیسک بزرگترین حافظه ی جانبی ذخیره سازی اطلاعات در کامپیوتر و سرور بوده و وظیفه ی نگهداری دائمی داده ها را بر عهده دارد. داده های ذخیره شده روی هارد دیسک تا زمان پاک شدن روی سکتور ها باقی می مانند. (مگر این که عوامل محیطی در از بین رفتن آن ها نقش داشته باشند.) هارد سرور اینترنال اچ پی 15K SAS SFF با ظرفیت 146 گیگابایت نیز یکی از این حافظه های دائمی می باشد و برای سرور های اچ پی نسل GEN5 ،GEN6 ،GEN7 ،GEN8 و GEN9 طراحی شده است. این هارد دیسک 2.5 اینچی از نوع SAS دو پورت بوده و سرعت چرخش آن 15000 دور در دقیقه می باشد. محصول فوق داده ها را با سرعت 6Gb/s انتقال می دهد. 

هارد سرور های HP

هارد دیسک بعد از پردازشگر و حافظه ی RAM، یکی از مهم ترین قطعات سخت افزاری در سرور به شمار می رود. از هارد سرور های اچ پی نیز برای نگهداری و ذخیره سازی اطلاعات استفاده می شود. این هارد سرور ها از یک صفحه ی گرد سخت بهره می برند که قادر به نگهداری میدان مغناطیسی می باشند. استفاده از هارد دیسک مناسب و مطمئن موجب بهبود فرآیند های ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات در عملکرد های خاص به وسیله ی سرور می شود. هارد سرور اچ پی یک منبع مطمئن و امن برای ذخیره سازی اطلاعات بوده و نیاز همه ی کاربران را در سطوح کاری مختلف رفع می نماید.

مزایای هارد دیسک SAS

هارد دیسک های SAS در مقایسه با هارد های SATA از سرعت بیشتری برخوردار هستند. سرعت هارد های SAS از 7200 تا 15000 دور در دقیقه و سرعت هارد های SATA از 5400 تا 7200 دور در دقیقه می باشد. هارد های SAS اکثرا در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرند که در آن جا سرعت زیاد و در دسترس بودن بسیار حائز اهمیت است، مانند معاملات بانکی. هارد های SAS در مقایسه با هارد های SATA قابلیت اطمینان و طول عمر بالاتری دارند. امکان استفاده از 100 درصد هارد دیسک SAS وجود دارد در حالی که در هارد های SATA، پر شدن شدن حجم موجب کاهش عملکرد می شود.

  • HPE 146GB SAS 6G Enterprise 15K SFF
  • SAS
  • 6Gbps
  • 15000 دور در دقیقه
  • 146 گیگابایت
مــزایا
مــعایب