خرید هارد سرور HP 300GB 10K 6G SAS SFF

850,000 تومان

هارد سرور اچ پی 300 گیگابایت 10K 6G SAS SFF

هارد سرور HP 300GB SAS 6G 10K SFF از پورت SAS به منظور انتقال داده‌ها و اطلاعات استفاده می کند که در مقایسه با نسل قبلی یعنی پورت SATA سرعت بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. سرعت چرخش این هارد دیسک برایر 10000 دور در دقیقه و سرعت انتقال داده برابر 6Gb/s یا به عبارتی 750MB/s می باشد. هارد دیسک 300 گیگابایت اچ پی در دسته هارد‌های SFF قرار می گیرد به این معنا که دارای ابعاد کوچکتر و یک هارد 2.5 اینچی است. این هارد دیسک Hot Plug است به همین دلیل در حین فعالیت و روشن بودن سرور، می توان آن را از مدار خارج کرده و یا تعویض نمود.

هارد دیسک SAS سرور HPE

هارد دیسک SAS سرور اچ پی به منظور رسیدن به بالاترین عملکرد و مقاصد اینترپرایز طراحی و تولید شده است. این هارد دیسک دارای قابلیت اطمینان بالا برای ذخیره سازی داده‌ها بوده و نسبت به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، توان بالایی ارائه می نماید. این محصول توان مصرفی کمی دارد و می تواند هر 7 روز هفته و هر 24 ساعت روز را به فعالیت بپردازد. سایز هارد دیسک 300 گیگابایت اچ پی برابر 2.5 اینچ و سرعت چرخش ان 10000 دور در دقیقه می باشد و سرعت انتقال داده‌ها در آن به 6Gb/s می رسد. این هارد سرور برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به ظرفیت اقتصادی و قابلیت اطمینان بالا، محاسبات با کارایی بالا و هم‌چنین تجزیه و تحلیل داده‌های وسیع نیاز دارند، بهترین انتخاب می باشد.

هارد سرور Hot Plug

هارد سرور اچ پی 300 گیگابایت 10K 6G SAS SFF یک هارد سرور Hot Plug است به این معنی که اتصال و یا خارج کردن آن از مدار در حین فعالیت سرور، مشکلی در روند کاری سیستم به وجود نمی آورد و برای شناساندن آن به سیستم نیازی به ریستارت کردن نمی باشد. البته این امر در مورد هاردهای PATA صدق نمی کند و برای اتصال آن‌ها به سیستم بایستی سرور را خاموش کرده و پس از اتصال هارد، سیستم را ریستارت کرد تا هادر نصب شده شناسایی گردد.

  • اچ پی
  • 6Gb/s
  • SAS
  • 300 گیگابایت
  • 10000 دور در دقیقه
مــزایا
مــعایب