فروش رك 9 يونيت عمق 60 از کارخانه

950,000 تومان

رك 9 يونيت عمق 60

رك 9 يونيت عمق 60 دارای رنگ الکترواستاتیک و استاندارد 19 اینچ می باشد. درب های طرفین این رک به صورت بازشو با قفل های سوئیچی بوده که به منظورتهویه هوا، شبکه تهویه روی بدنه های جانبی آن تعبیه شده است. روی این رک می توان 1 عدد فن اضافه نصب نمود. درب جلویی این رک 9 یونیت، شیشه ای با فریم فلزی همراه با قفل سوئیچی است. علاوه بر موارد ذکر شده رک 9 یونیت دارای 2 ریل عمودی با پانچ و نشانگر (U) در جلو و عقب می باشد. رک مذکور قابلیت نصب درب توری برای تهویه هوا و درب کاملا فلزی جهت امنیت بیشتر را دارد.

افزایش کارایی

یکی از مواردی که باعث بهبود عملکرد سیستم ها خواهد شد، گردش هوا می باشد. به علاوه از مواردی که باعث تولید گرما می شود، سیستم های پردازشی می باشد، بنابراین اگر تهویه هوا به درستی انجام نشود، با افزایش دما سلامت و کارایی سیستم کاهش می یابد. با استفاده از رك 9 يونيت عمق 60 کنترل دما، رطوبت و گرد و غبار بسیار راحت انجام می گردد. در حقیقت رک یک نوع محفظه فلزی است که به راحتی گرم می شود، اما با برخورداری از تجهیزات خنک کننده و فن مناسب، دمای سیستم را به راحتی کنترل می کند. به یاد داشته باشید که اگر تجهیزات شبکه و سرور به درستی در جای خود قرار نگیرند، تهویه هوای مناسبی نخواهند داشت. بنابراین با استفاده از رک 9 یونیت می توانید گردش هوای مناسبی را برای تهویه تجهیزات و سرور فراهم نمایید و به صورت ثابت از آن ها نگهداری کنید.

افزایش امنیت

رك 9 يونيت عمق 60، لایه امنیتی مناسبی را برای سرور، تجهیزات شبکه، اطلاعات و داده ها فراهم می کند. علاوه بر موارد ذکر شده مهم ترین کاربرد رک جلوگیری از دسترسی به افراد غیر مجاز به سرور و تجهیزات شبکه می باشد. نگهداری سرور و تجهیزات شبکه در رک دیواری 9 یونیت باعث می شود از صدمات احتمالی مانند زلزله، بلاهای طبیعی، ضربه و افتادن در امان باشد. در نتیجه رک دیواری 9 یونیت مکان امن تری برای تجهیزات شبکه و سرور خواهد بود.برای خرید رك 9 يونيت عمق 60 دیواری از کارخانه به صورت مستقیم در ابعاد 45،60،54 و با کیفیت ساخت عالی و قیمت مقرون به صرفه از طریق خطوط ارتباطی موجود در وب سایت دوبرکا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  • 60 سانتی متر
  • الکترو استاتیک مشکی
  • رک دیواری 9 یونیت
  • قابلیت نصب 1 عدد فن اضافه، استاندارد 19 اینچ، ورودی و خروجی کابل از بالا و پایین
  • فلزی
  • 9 یونیت
  • شیشه ای
مــزایا
مــعایب