ماژول شبکه سیسکو OC-3 STM-4

موجود / تماس بگیرید

ماژول شبکه Cisco مدل OC-3 STM-4

ماژول شبکه سیسکو مدل OC-3 STM-4 یک نوع ماژول SFP است که برای تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری مورد استفاده قرار می گیرد، با استفاده از این ماژول ها شما می توانید کیفیتی مطلوبی از ارتباطات و زیرساخت شبکه خود را تجربه کنید. ماژول شبکه سیسکو OC-3 STM-4 سرعت بهتری نسبت به دیگر ارتباطات مسی در شبکه دارد و بیشترین استفاده از آن مربوط به انتقال داده است که در بستر شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است و با استفاده از این ماژول شما می توانید ارتباطات شبکه خود را با سرعت بالا و کیفیت مطلوب برقرار کنید، ضمن اینکه قیمت این ماژول بسیار مناسب است.

کاربرد ماژول SFP مدل OC-3 STM-4

ماژول شبکه Cisco مدل OC-3 STM-4 نوعی SFP است که مخفف عبارت Small Form-Factor Pluggable می باشد. این ماژول کاربرد های متعدی دارد از جمله اینکه وظیفه تبدیل سیگنال دیجیتال به سیگنال های نوری را بر عهده دارد، در واقع مهم‌ترین کاربرد ماژول SFP انتقال داده ها است. این ماژول دارای قابلیت جابجایی آسان می باشد و استفاده از آن موجب بهره‌مندی از سرعت بیشتر نسبت به دیگر ارتباطات کابلی در شبکه می شود.

سرعت بالای ماژول شبکه سیسکو OC-3 STM-4

نام دیگر این ماژول را Mini GBIC بیان می کنند که یک نوع Transceiver قدیمی می باشد. تفاوت اساسی و مهم SFP و GBIC در اندازه های آن ها است و در کیفیت و سرعت عملکرد یکسانی دارند. دسته تجهیزات Transceiver دسته ای است که ماژول SFP در آن قرار دارد، این دسته از تجهیزات اکثرا در تقویت سیگنال کاربرد دارند. ماژول شبکه سیسکو OC-3 STM-4 سرعت بهتری نسبت به دیگر ارتباطات مسی در شبکه در صورتی که Bottleneck نباشد، در اختیار شما قرار می دهد.

  • OC-3 STM-4
  • SFP
  • (Alcatel-Lucent OC12/STM-4 short range Mini-GBIC (SFP MSA
مــزایا
مــعایب