بست فلزی لوله فلکسی ۱۶ روکشدار

1,100 تومان

بست فلزی لوله فلکسی

بست فلزی لوله فلکسی

یک طرف بست فلزی لوله فلکسی عایق بندی شده است و جنس روکش آن از PVC می باشد. بست فلزی مناسب لوله هایی با قطر 16 میلی متر بوده و به هیچ عنوان آتش را منتشر نمی کند. بست فلزی لوله فلکسی سایز 16 از استحکام و گیرایی بالایی برخودار است و از هر گونه صدای ناشی از لرزش لوله را کاهش می دهد. این بست فلزی در ابعاد 100.8*124 میلی متر و وزن 100 گرم در فروشگاه اینترنتی دوبرکا به فروش می رسد. بست فلزی لوله فلکسی سایز 16 عایق دار در برابر تنش و لرزش مقاومت بسیار بالایی دارد و از هر گونه فرسایش و آسیب های احتمالی پیشگیری می کند.

مقاوم در برابر زنگ زدگی

بست لوله فلکسی سایز 16 با استفاده از ورق گالوانیزاسیون که دارای پیچ منعطف می باشد، تولید می شود. این نوع بست فلزی به دلیل استفاده از روکش پلاستیکی PVC در برابر زنگ زدگی و هر گونه آسیب احتمالی مقاوم است. بست فلزی لوله فلکسی سایز 16 روکش دار مناسب سطوح گرد و محیط های عمومی و صنعتی مانند سیستم های کنترل و مانیتورینگ مداربسته، سقف و کف کاذب ساختمان ها، سیستم های روشنایی، سیم کشی و کابل کشی صنعتی و ساختمانی، تاسیسات سیستم های تهویه ساختمانی و صنعتی و غیره می باشد. بست فلزی سایز 16 با نگهداری و حفظ لوله فلکسی از آسیب های فیزیکی که ممکن است به کابل وارد شود، جلوگیری می نماید.

ثابت کردن لوله فلکسی

از مزایای استفاده از بست فلزی لوله فلکسیبل می توان به ثابت و منظم کردن لوله فلکسی، پیشگیری از آسیب و فرسایش کابل اشاره کرد.بدنه بست فلزی لوله فلکسی انعطاف پذیر بوده به همین دلیل به راحتی و به صورت دستی شکل داده می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. بست لوله فلکسی با توجه به فلزی بودن از کاربرد و مزایای بسیار زیادی برخوردار بوده و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد. بست فلزی لوله فلکسی روکشدار یکی از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه است و اندازه ی آن مناسب برای لوله سایز 16 می باشد. جهت استعلام قیمت همکاری و مشاوره فنی رایگان با کارشناسان فنی و فروش دوبرکا در تماس باشید.

  • 100 گرم
  • 100.8×124 میلی متر
  • بست فلزی عایق دار یک طرفه
  • مناسب لوله های با قطر 16 میلی متر
  • PVC
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: