بست فلزی لوله فلکسی ۱۳

1,000 تومان

بست لوله فلکسیبل سایز 13

بست لوله فلکسیبل سایز 13

بست فلزی لوله فلکسی  سایز 13 از جنس ورق گالوانیزه می باشد. این بست دارای روکشی از جنس پلاستیک ( PVC ) است که این ویژگی باعث مقاومت آن در برابر زنگ زدگی می شود. از این بست ها می توان در محیط های عمومی و صنعتی مثل : سیم کشی و کابل کشی های صنعتی و ساختمانی، سیستم های روشنایی، سقف و کف کاذب ساختمان ها، سیستم های کنترل و مانیتورینگ مداربسته و... استفاده نمود. بست فلزی لوله فلکسی سایز 13 در زمینه مکانیکی برای سفت کردن شلنگ استفاده می شود و همچنین برای خطوط هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب بست فلزی مناسب برای کاربرد مناسب به پارامترهایی مانند فشاری که ممکن است وارد کند، محیطی که در آن استفاده می شود یا نوع فولادی است که از آن ساخته شده است بستگی دارد. پس از بررسی این پارامترها، طبیعتاً انتخاب انجام می شود.

مقاوم در برابر زنگ زدگی

بست لوله فلکسی دارای بدنه ی پلاستیکی پی وی سی (PVC) و مقاوم در برابر زنگ زدگی می باشد. این بست فلزی برای کاربرد هایی نظیر سیستم های تهویه، سیستم های کنترل دوربین مداربسته، سقف کاذب، سیم کشی صنعتی و ساختمانی، کابل کشی، سیستم روشنایی و... استفاده می گردد. از مزایای استفاده از بست فلزی می توان به ثابت و منظم کردن لوله فلکسی، پیشگیری از آسیب و فرسایش کابل اشاره کرد. بست فلزی لوله فلکسی سایز 13 یکی از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه است و اندازه ي آن مناسب برای لوله سایز 13 می باشد. بست فلزی با توجه به ترکیب آنها به شش دسته (W1 تا W5 مطابق با DIN 3014) تقسیم می شوند و هر دسته دارای سطح مقاومت در برابر خوردگی خاص خود هستند. برای انتخاب صحیح، بسته به نوع استفاده از بست فلزی، دانستن سطح مقاومت در برابر خوردگی آن ضروری است، که به شما می گوید آیا در برابر زنگ زدگی حساس است یا خیر و یا زنگ زدگی در آن وجود دارد. با این حال، این تضمین نمی کند که با گذشت زمان خراب نشود و بسته به محیطی که در آن قرار خواهد گرفت، خوردگی کم و بیش ایجاد خواهد شد.

بست فلزی لوله فلکسی ۱۳

مقاوم در برابر فشار

ثابت کردن لوله فلکسی، منظم کردن لوله فلکسی، جلوگیری از آسیب فیزیکی کابلی، جلوگیری از فرسایس کابل از مزایای بست فلزی لوله فلکسی سایز 13 می باشد. بست فلزی در صورت فشار مداوم بر روی لوله، وظیفه نگه داشتن آن در محل و جلوگیری از هرگونه خطر نشت، را انجام می دهد. بست فلزی که بر روی لوله فلکسی اعمال می شود، باید مطابقت مطلوبی داشته باشند. اگر بست فلزی بیش از اندازه قطر لوله باشد، وقتی فشار داخل لوله فلکسی زیاد باشد، تمایل شل خواهد شد و بالعکس، اگر خیلی کوتاه باشد، فشار زیادی را به لوله فلکسی وارد می کند و با خطر شکسته شدن لوله مواجه خواهد شد. بنابراین اندازه گیری های دقیق خود را انجام دهید تا از ایمنی چشم پوشی نکنید.

  • 100 g
  • 100.8×124 میلی متر
  • مناسب برای لوله هایی با قطر خارجی 13 میلی متر، جنس گالوانیزه با روکش pvc
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: