دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-5

2,000,000 تومان

دریل شارژی فروید مدل 2-5

دریل شارژی با ولتاژ 36 ولت فروید مدل 2-5 دارای دو عدد باطری لیتیوم و قوی، به صورت دو سرعته (چکشی برای ایجاد سوراخ های دلخواه و ساده برای بستن انواع پیچ)، قابلیت تنظیم سرعت چپ گرد و راست گرد به همراه شارژ کن و جعبه ابزار و کیفیت فوق العاده می باشد. دریل شارژی یکی از انواع دریل ها می باشد که منبع انرژی آن به جای برق، باطری است. دریل های شارژی به دو دسته ی دریل شارژی چکشی و دریل شارژی ساده تقسیم می شوند. محصول فوق دارای قیمت و کیفیت عالی بوده که می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد. دریل شارژی مدل 2-5 محصولی از شرکت فروید می باشد

سرعت بالا

دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-5 در سریع ترین زمان ممکن یک پیچ را باز و بسته می کند. سرعت دریل به مقدار سرعت چرخش مته بستگی دارد که این مقدار با دور در دقیقه (PRM) اندازه گیری می شود. به منظور بالا بردن کارایی و توانایی دریل سرعت با گشتاور ترکیب می شود. بدین ترتیب سرعت بیشتر و گشتاور، باز و بسته نمودن پیچ را برای کاربر آسان تر می کند. اگر قصد دارید کاری را شروع می کنید توصیه می کنیم در ابتدا با سرعت کم و گشتاور پایین شروع کنید، سپس به مرور هر دو را افزایش دهید. در این صورت به راحتی می توانید از سطح مورد نظر محافظت کنید. در برخی موارد برای انجام کار بر روی سطوح نیازی به سرعت و گشتاور بالا نمی باشد. قدرت دریل در مقدار گشتاور اندازه گیری می شود که مشخص کننده مقدار نیروی چرخشی است و مقدار گشتاور بر حسب نیوتن متر (Nm) اندازه گیری می شود.

ظرفیت باطری دریل شارژی

مقدار قدرت دریل شارژی با ولتاژ اندازه گیری می شود و توسط باتری تامین می گردد. هر چه ولتاژ دریل شارژی بالاتر باشد در نهایت سرعت آن بیشتر خواهد شد. در عین حال اگر ظرفیت باطری دریل شارژی بیشتر باشد شما زمان بیشتری برای انجام کار خواهید داشت. دریل شارژی فروید مدل 2-5 دارای دو عدد باطری لیتیوم و قوی می باشد. همان طور که می دانید انجام کارهای سنگین به باطری قدرتمند نیاز دارد. باطری دریل شارژی فروید از نوع لیتیوم بوده و اگر در طولانی مدت از آن استفاده کنید، به هیچ عنوان باطری شارژ خالی نمی کند. با توجه به اندازه و قدرت دریل و باطری، هر دریل شارژی برای تمام شدن شارژ دارای زمان مشخصی می باشد. جهت استعلام قیمت همکاری و مشاوره فنی رایگان و خرید دریل شارژی 36 ولت فروید مدل 2-5 با کارشناسان فنی و فروش ما در تماس باشید.

  • 36 ولت
  • قابلیت تنظیم سرعت، جعبه ابزار و شارژ کن
  • دو عدد باطری لیتیوم و قوی
  • چپ گرد و راست گرد
مــزایا
مــعایب