دریل شارژی چکشی 18 ولت فروید مدل 5-23

1,050,000 تومان

دریل شارژی 18 ولت فروید مدل 5-23

دریل شارژی چکشی 18 ولت فروید مدل 5-23 از نوع دریل شارژی چکشی است که منبع انرژی آن به جای برق باتری است، بعلاوه این دریل دارای ولتاژ 18 ولت است و برای کار های سنگین مناسب است. دریل شارژی فروید مدل 5-23 از 2 عدد باتری لیتیومی قوی بهره می برد و دارای 2 سرعت است که از طریق دکمه ای که روی آن وجود دارد شما می توانید سرعت کار را تنظیم کنید. از دیگر ویژگی های این محصول برخوردار بودن از قابلیت راست‌گرد و چپ‌گرد است که به وسیله آن می توان پیچ ها را باز و بسته نمود.

دریل شارژی چکشی

دریل شارژی یکی از انواع دریل ها است که به جای استفاده از برق برای تامین انرژی خود از باطری استفاده می کند. دریل های شارژی در دو مدل دریل های شارژی ساده و دریل های شارژی چکشی دسته بندی می شوند. برای سوراخ کردن دیوار با مصالح سخت و بتنی به دریل شارژی چکشی نیاز داریم که برای ایجاد سوراخ در سطوح محکم بسیار مناسب است، این نوع از دریل با حالت گردشی و ضربه ای (چکشی) محل موردنظر را به راحتی سوراخ می کند و علاوه بر چرخاندن مته به آن ضربه نیز وارد می کند. دریل شارژی چکشی 18 ولت فروید مدل 5-23 از دریل های شارژی پر فروش می باشد که قیمت و کیفیت آن بسیار عالی و مقرون به صرفه است و می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های کاربران باشد.

برخوردار بودن از قابلیت راست‌گرد و چپ‌گرد

در صورتی که قصد داشته باشید از دریل به عنوان پیچ گوشتی استفاده کنید، باید توانایی تغییر جهت راست‌گرد و چپ‌گرد را داشته باشد. در حالت عادی تمام دریل‌ها به صورت راستگرد می‌چرخند، با این جهت می‌توانید پیچ‌ها را ببندید اما امکان باز کردن آن‌ها وجود ندارد و برای این کار باید دریل شارژی شما به صورت چپ‌گرد بچرخد. این قابلیت از طریق دکمه‌ی 2 حالته‌ای که بالای کلید اصلی قرار دارد، قابل تنظیم است و در واقع دریل شارژی چکشی 18 ولت فروید مدل 5-23 از قابلیت چپ گرد و راست گرد برخوردار است. این محصول همراه با جعبه ابزار کامل و شارژر به فروش می رسد.

  • 18 ولت
  • 23-5
  • دارای قابلیت تنظیم سرعت، قابلیت چپ گرد و راست گرد، قابلیت چکشی، همراه با جعبه ابزار
  • لیتیومی، با 2 باتری
مــزایا
  • قیمت مناسب
  • باتری قوی
  • قابلیت راست‌گرد و چپ‌گرد
مــعایب